Mistrzowie UFC w liczbach.

Anonymous

NoLife FC
Myślę ,że ciekawe zestawienie - by Sherdog.



sherdog-infographic-v5.jpg
 
Fajna wrzuta. Jeśli dobrze zauważyłem, to każdy z nich jest najlepszy w jakiejś dziedzinie.


TDD u Jones'a robi wrażenie
 
Rekordy też mają konkretne. Głównie 1 porażka na koncie. Średnia ilość ciosów Cygana na minutę też widać najlepsza wśród mistrzów.



Co do Twitterka, myślę, że to kwestia paru miechów, by JJ wskoczył z [strike]drugiego miejsca na pierwsze[/strike] :-)



Edit. Nie zauważyłem ,ze fani Bibera tak oblegają Spidera na pierwszym...także za rok. :-)
 
Czy ilość prób GSP na 15 minut dobrze świadczy o jego BJJ, czy nie ?


Pamiętajmy, że jest to zawodnik, który spędził chyba najwięcej czasu w klatce ze wszystkich mistrzów.
 
Dobrą robotę robisz Kaczka41. Widać, że mistrzowie nie są z przypadku.
 
Co prawda mało znacząca rubryka ale ilość fanów Spidera przytłacza innych championów.
 
Dziwi mnie ta obsesja nad skończeniami walk. Na pierwszym miejscu nie ilość zwycięstw albo obron pasa, tylko procent finiszów. Wychodzi na to że GSP to cienias, a Ronda to najlepszy p4p fighter ever.
 
Przeciez to sa tylko statystki wiec kazdy moze zwracac uwage na to co chce, wiec nie wiem kto tutaj ma obsesje ;). Mnie zaciekawilo ze dwaj mistrzowie z najciezszych wag maja najwiecej ciosow na minute, a przeciez mowi sie ze to w nizszych wagach "wiecej sie dzieje" szczegolnie w stojce ;).
 
@up: ok może trochę to wynika z mojego fanbojostwa wobec gsp, ale faktem jest że to informacja podana na pierwszym miejscu, przed liczbą zwycięstw, obronami pasa itd. Ronda ma parę zwycięstw, inni mistrzowie po kilkadziesiąt, ale ch* z tym, liczy się procent.
 
Back
Top