Mistrzostwa Świata w Rosji 2018 - komentarze

comment_20yYmxsWpmBKiwCV8l7d5NZmv8k8SsGf,w400.jpg
 
Nie mam nic przeciwko niespodzianką czy porażką faworytów ale nie sądziłem przed Mundialem, że akurat jedna z tych drużyn znajdzie się w finale

Rosja, Chorwacja, Dania, Szwecja, Szwajcaria, Kolumbia, Anglia
 
Nie mam nic przeciwko niespodzianką czy porażką faworytom ale nie sądziłem przed Mundialem, że akurat jedna z tych drużyn znajdzie się w finale

Rosja, Chorwacja, Dania, Szwecja, Szwajcaria, Kolumbia, Anglia
anglia po mistrza, kurła!
 

Ruch bramkarza na linii bramkoweh ma tylko znaczenie psychologiczne, bramka się od tego mniejsza nie robi ani bramkarz większy.
Ale jeśli za wcześnie wychodzi do przodu to ma znaczenie bo zmniejsza światło, w które można celnie trafić.
O jakiej sytuacji tam rozmawiali?
 
Ruch bramkarza na linii bramkoweh ma tylko znaczenie psychologiczne, bramka się od tego mniejsza nie robi ani bramkarz większy.
Ale jeśli za wcześnie wychodzi do przodu to ma znaczenie bo zmniejsza światło, w które można celnie trafić.
O jakiej sytuacji tam rozmawiali?
Z filmiku wywnioskowałem, że właśnie chodzi o ten krok w przód.

Swoją drogą obie drużyny do wyjebania z mundialu.
Hiszpania - pewnie z 1200 podań i nic. Każdy mecz ktoś kontra Hiszpania jest po prostu nudny przez bezproduktywne podawanie sobie piłki, To tak jakby oglądać ostatnie 10 minut Polska - Japonia. No chyba, że ktoś dojedzie mocno Hiszpanów, jedynie wtedy są emocje.
Rosja - jedyny celny strzał przez 120 minut to ten z karnego. Przez całą drugą połowę - jeden niecelny strzał. W dogrywce - zero jakichkolwiek strzałów. Rozumiem defensywną postawę ale to był dramat.
 
Nie mam nic przeciwko niespodzianką czy porażką faworytów ale nie sądziłem przed Mundialem, że akurat jedna z tych drużyn znajdzie się w finale

Rosja, Chorwacja, Dania, Szwecja, Szwajcaria, Kolumbia, Anglia
Akurat Chorwacja z tych wszystkich mnie nie dziwi od dawna niedoceniana.Ta Hiszpania to się chyba skończyła jakiś czas temu 4 lata temu chyba z grupy nie wyszli, myślałem że rosję jednak pocisną
 
Ruch bramkarza na linii bramkoweh ma tylko znaczenie psychologiczne, bramka się od tego mniejsza nie robi ani bramkarz większy.
Ale jeśli za wcześnie wychodzi do przodu to ma znaczenie bo zmniejsza światło, w które można celnie trafić.
O jakiej sytuacji tam rozmawiali?

tam chodziło o wybiegnięcie z linii podczas ostatniego karnego.
 
przecież ten akinfeev chujowo te karne bronił, gość się kładł przed strzałem, co w tym psychologicznego
trafił na frajera koke co mu podał piłke i tyle po zawodach
 
Akurat Chorwacja z tych wszystkich mnie nie dziwi od dawna niedoceniana.Ta Hiszpania to się chyba skończyła jakiś czas temu 4 lata temu chyba z grupy nie wyszli, myślałem że rosję jednak pocisną
Niedoceniana bo 6 lat temu na Euro nie wyszła z grupy (trudnej, ale jednak).
Niedoceniana bo 4 lata temu na MŚ nie wyszła z grupy (też dość trudnej, ale jednak).
Niedoceniana bo na ostatnim Euro po rozjechanej grupie dała się wykoleić Portugalii.
Niedoceniana bo w eliminacjach przegrała grupę z Islandią.
Teraz gra bardzo ładnie, ale jest spore ryzyko, że ktoś im podstawi nogę i będzie :rowerek:
 
Back
Top