Mistrzostwa Świata w Rosji 2018 - komentarze

Kurs na Meksyk 8.15 :o o: Warto pograć za drobne, myślę że to będzie mega wyrównany mecz.
 
Problem z tymi ludziami zaczął się od momentu obserwowania na tt, po prostu mam wrażenie, że dziennikarze sportowi to dzbany nie mające kontaktu z bazą. Rudzki to przykład zadufanego w sobie por debila, Pol mający się za jakiegoś influKURWAencera pali takie beki, że łeb pęka. Takiego Twarowskiego bardzo ceniłem za komentarz, póki nie założył konta na tt :wall: Jest jeszcze ten pocieszny misiek Kręcidło ... jak ten Przegląd sportowy to bagno :lol:
Kręcidło? A może chodziło ci o Kręcine? :śmiech:

Scholes, Scholes, ryży chuj! Kto był na prawdziwym Stadionie Narodowym ten wie
Narodowy tylko ŚLĄSKI!
 
Wczoraj odpadły te drużyny które chciałem . Mam nadzieję, że dziś będzie podobnie. To, że za Hiszpanią jestem dzisiaj to chyba tłumaczyć nie muszę czemu.

A w drugim meczu za Chorwacją, podoba mi się jak grają i ogólnie Sławianom kibicuje, oprócz ruskich.

Ale mam bekę z tego jak się ludzie jarają gestem Ronaldo, że pomaga kontuzjowanemu rywalowi zejść z boiska. Przecież tu o sekundy chodziło.
 
Ja tam za hiszpanią bo zakład, tak bym za ruchami był, nie żebym za nimi przepadał ale mam dość hiszpanii. Za chorwacją z sympatii.
 
Ale mam bekę z tego jak się ludzie jarają gestem Ronaldo, że pomaga kontuzjowanemu rywalowi zejść z boiska. Przecież tu o sekundy chodziło
Większość zawodników na takie.rzeczy reaguje drąc mordę do sędziego albo pospieszając schodzącego. Gdyby każdy zachowywał się w podobny sposób przy innych sytuacjach to bardzo chętnie bym oglądał takich "cwaniaków".
Z klasą można też kogoś obrazić czy zrobić na złość. Niezależnie od tego co chciał osiągnąć to był bardzo eleganckie i to należy docenić. Tylko tyle albo aż tyle.
 
Większość zawodników na takie.rzeczy reaguje drąc mordę do sędziego albo pospieszając schodzącego. Gdyby każdy zachowywał się w podobny sposób przy innych sytuacjach to bardzo chętnie bym oglądał takich "cwaniaków".
Z klasą można też kogoś obrazić czy zrobić na złość. Niezależnie od tego co chciał osiągnąć to był bardzo eleganckie i to należy docenić. Tylko tyle albo aż tyle.

W sumie to pełna zgoda.
 
  • Like
Reactions: cRe
Panowie jakie polskie konta że świata piłki nożnej warto obserwować na Twitterze? Temat piłka nożna w czasie ms martwy dlatego pytam tutaj
 
a michał Pol na tt pisze o tym jaki to piękny futbol jest. Dobrze że stano napisał mu by nie był naiwny bo chciał by jak najszybciej spierodlil z boiska...większość dziennikarzy to serio dzbany..
Stanowski jako wielki kibic Barcelony to naprawdę dobry wyznacznik oceny zachowania Ronaldo :mjsmile:w dupie mam wojenki visca chłopców vs hala dzieci ale uważam że jego gest był naprawdę w porządku. Nie robił tego na chama krzycząc na Cavaniego, normalnie pomógł mu zejść. Do tego zyskał kilkasekund czyli dwie pieczenie na jednym ogniu.
 
Hiszpania ukarana za męczenie buły. Ciężko im się kibicuje. Ale może przyjdzie otrzeźwienie i się zrobi mecz.


Pikej jaki pajac, wie że są powtórki, ale i tak idzie w zaparte, że ręki nie bylo xD

Dodatkowo sędzia bardzo dobrze ustawiony do tej sytuacji. Chociaż on tam się nie kłócił czy była ręką czy nie a o jej ułożenie.
 
Ręka była oczywista, ale niezamierzona i dlatego się spierał z sędzią.

Niezamierzona? Poważnie? W Barcy mają jaką inną szkolę bronienia?

DhBv_v8WsAEw20J.jpg

DhBv_yIW0AAMeus.jpg
 
Back
Top