Mistrzostwa Świata w Rosji 2018 - komentarze

DguCiuQWkAMYP37.jpg
 
Tylko ja w pierwszej połowie usłyszałem, że Brazylia jako jedyna obroniła mistrzostwo świata: w '52 i '68 :benny:?
 
Oglądałem stan mundialu ale jak ten prowadzący mniej więcej w połowie programu stwierdził, ze w reprezentacji Szwecji z '96 r. było więcej indywiduów to już poległem i odpuściłem. Sam jest kurwa indywiduum.
 
Kurczę, gdyby przed turniejem ktoś mi powiedział, że Niemcy skończą mundial przed nami to bym myślał, że przynajmniej półfinał wpadnie:crazy:
A tu taki chuj:DC:

Dla nas mundial skończył się w niedzielę, dla Niemców wczoraj. Niemcy przynajmniej w trzecim meczu walczyli o awans, a te nasze bękarty będą musiały się jeszcze męczyć z żółtymi, którzy ich pewnie zabiegają. Już widzę te rozpaczliwe próby ciągnięcia za koszulki, gdy Japońce zaczną odjeżdżać naszym orłom.

Senegalczycy za silni, Kolumbijczycy za dobrzy technicznie, Japończycy za szybcy. Jak tak oglądam te mistrzostwa to może mielibyśmy szanse powalczyć z Arabią, Egiptem i Panamą. To nasz aktualny poziom.
 
Do tego dużo meszek i innego latającego robactwa.

Wyłączenie po przegranej już wydrukowane . . . Czeka tylko na konfrontacji po meczu.
 
Back
Top