Mistrzostwa Świata w Rosji 2018 - komentarze

Szkoda Islandii i Nigerii. Widzialem pierwsza polowe i co Islandia grala, to czapki z glow. Chorwacja miala fart ze dowiezli 0-0 do przerwy. A gwiazdeczki z Argentyny jebac, przyfarcili jak szkopy.
 
Wiecie co jest najgorsze? Piszemy tutaj że ze szkoda Islandii, Nigerii, Iranu czy Maroko. Mysliscie że na jakimś zagranicznym forum ktoś napisał że szkoda Polaków? No chuja. Najgorsza drużyna na tym turnieju jak narazie...
I to boli mocno.
 
I to boli mocno.
szczerze to juz bardziej mnie chyba zaczelo smieszyc, bolalo wczesniej. Ale teraz jak widzimy jak gra iran, islandia nigeria, maroko kurwa?! japonia, kurwa nie wiem kazdy! wszystkie te druzyny zostawiaja serce na boisku! a nasi kurwa zostawili co? nic, wczoraj messi tak sie dygal, ze spierdola wyrzut z autu na polu karnym argentyny, ze sam sie wrocil pod bramke zeby przyjac wyrzut, a lewy gwiazdor on mowi, ze generalnie reprezantacja to ogory i w sumie to huj, dobrze jest, rybus mowi, ze on ogolnie to w pilke grac nie umie i huj, jeszcze z japonia wpierdol i koniec tej parodii. Chociaz dla mnie juz powinni wracac, szkoda hajsu na ich hotel w soczi.
 
IMG_20180627_073446.jpg
 
Przecież brak tego drugiego karnego to jakiś żart. Byłoby pewnie 2-1 dla Nigerii i po Argentynie, no ale Cakir pokazał, że jednak jest upośledzony tak jak reszta jego towarzystwa po fachu.
 
Spece od sędziowania, karnego nie było, sędzia się dobrze zachował.



No to ten system jest upośledzony jak tak, skoro za tak ewidentną rękę wypaczającą zupełnie lot piłki nie ma karnego.
W meczu Iranu była sto razy mniejsza zmiana toru lotu piłki i sędzia słusznie podyktował "11". Jak tutaj ma nie być karnego, to ciekawi mnie co niedługo będzie trzeba zrobić, żeby ten karny był. Jak uderzy głową a potem złapie piłkę w dłonie to też karnego nie będzie? Le cabaret.
 
No to ten system jest upośledzony jak tak, skoro za tak ewidentną rękę wypaczającą zupełnie lot piłki nie ma karnego.
W meczu Iranu była sto razy mniejsza zmiana toru lotu piłki i sędzia słusznie podyktował "11". Jak tutaj ma nie być karnego, to ciekawi mnie co niedługo będzie trzeba zrobić, żeby ten karny był. Jak uderzy głową a potem złapie piłkę w dłonie to też karnego nie będzie? Le cabaret.
Nie rozumiesz... Zawodnik wybijał piłkę głową i przez przypadek trafił w swoją rękę (ułożenie rąk było naturalne, jak wyskakujesz to nie trzymasz rąk wzdłuż ciała). Liczy się intencja zawodnika, w tym przypadku zawodnik niefortunnie, podczas główkowania, nabił rękę. Gdyby po główce wykonał wyraźny ruch ręki (zagarnięcie czy coś) to kwalifikowałoby się to na karniaka. Tak samo nie powinno się gwizdać nabitych rąk. Takie przepisy.
 
Nie rozumiesz... Zawodnik wybijał piłkę głową i przez przypadek trafił w swoją rękę (ułożenie rąk było naturalne, jak wyskakujesz to nie trzymasz rąk wzdłuż ciała). Liczy się intencja zawodnika, w tym przypadku zawodnik niefortunnie, podczas główkowania, nabił rękę. Gdyby po główce wykonał wyraźny ruch ręki (zagarnięcie czy coś) to kwalifikowałoby się to na karniaka. Tak samo nie powinno się gwizdać nabitych rąk. Takie przepisy.

No to przepisy są idiotyczne. Zawsze kryterium było 1)naturalne ułożenie 2) wpływ na zmianę toru lotu piłki. Tutaj ta ręka odstawała pod bardzo dużym kątem od ciała zawodnika, dla mnie (#podlasieteam) nawet nie ma kontrowersji, to jest po prostu karny. A że przepisy robią się idiotyczne, to już inna sprawa.
 
Back
Top