Mistrzostwa Świata w Rosji 2018 - komentarze

Jak ja nienawidzę tych scierwojadow nasistowskich kurwa. Ruchaja mnie kurwa pod każda postacią. Najpierw położyli mi kupon gdzie mieli wygrać grupe - to już bez szans, potem jakiś Pierdolony niemiecki tenisista to samo, a teraz mieli nie stracić bramki i tez to zjebali. Jebac ten kurwidół zapyziały.
 
:ożeszty:
comment_1S8hqhqRXZDFUMkDgjzx6u0VZK0qWXZ6,w400.jpg
 
Panowie, napiszcie mi co musi się wydarzyć w tej grupie żeby Niemcy wyszli z pierwszego, bo już nie ogarniam.
 
Panowie, napiszcie mi co musi się wydarzyć w tej grupie żeby Niemcy wyszli z pierwszego, bo już nie ogarniam.
Chyba muszą wygrać wysoko ostatni mecz, tak żeby mieć lepszy bilans bramkowy od Meksyku i Szwecji. Z kolei Szwecja musi wygrać z Meksykiem (najlepiej 1:0).
 
brawo niemcy, duma narodowa, wielcy mistrzowie, teraz pojdzie z gorki i drugie z rzedu weltmeisterschaft jest nasze
Jeszcze nikogo od tak 3 lat tu nikogo nie dałem do ignorów, ale tym wpisem mocno na to zapracowałeś :nono:

Panowie, napiszcie mi co musi się wydarzyć w tej grupie żeby Niemcy wyszli z pierwszego, bo już nie ogarniam.
Muszą zdarzyć się takie rzeczy:
Niemcy wygrywają z Koreą dwoma bramkami.
Szwecja wygrywa z Meksykiem jedną bramką.
Wtedy wszyscy mają tyle samo punktów ale Niemcy mają bramki +2, a Meksyk i Szwecja +1 (nie mam pojęcia kto z drugiego miejsca wchodzi).
Jeżeli Szwedzi wygrają dwoma bramkami, wtedy Niemcy najlepiej jakby wygrali 3 z Koreą.
Być może są jakieś tam zapisy regulaminowe, które promują którąś z drużyn, ale nie chce mi się teraz sprawdzać. W przypadku takich opcji Niemcy na bank mają 1 miejsce.
 
Jeszcze nikogo od tak 3 lat tu nikogo nie dałem do ignorów, ale tym wpisem mocno na to zapracowałeś :nono:


Muszą zdarzyć się takie rzeczy:
Niemcy wygrywają z Koreą dwoma bramkami.
Szwecja wygrywa z Meksykiem jedną bramką.
Wtedy wszyscy mają tyle samo punktów ale Niemcy mają bramki +2, a Meksyk i Szwecja +1 (nie mam pojęcia kto z drugiego miejsca wchodzi).
Jeżeli Szwedzi wygrają dwoma bramkami, wtedy Niemcy najlepiej jakby wygrali 3 z Koreą.
Być może są jakieś tam zapisy regulaminowe, które promują którąś z drużyn, ale nie chce mi się teraz sprawdzać. W przypadku takich opcji Niemcy na bank mają 1 miejsce.
Hehe nie dasz
 
Jeszcze nikogo od tak 3 lat tu nikogo nie dałem do ignorów, ale tym wpisem mocno na to zapracowałeś :nono:


Muszą zdarzyć się takie rzeczy:
Niemcy wygrywają z Koreą dwoma bramkami.
Szwecja wygrywa z Meksykiem jedną bramką.
Wtedy wszyscy mają tyle samo punktów ale Niemcy mają bramki +2, a Meksyk i Szwecja +1 (nie mam pojęcia kto z drugiego miejsca wchodzi).
Jeżeli Szwedzi wygrają dwoma bramkami, wtedy Niemcy najlepiej jakby wygrali 3 z Koreą.
Być może są jakieś tam zapisy regulaminowe, które promują którąś z drużyn, ale nie chce mi się teraz sprawdzać. W przypadku takich opcji Niemcy na bank mają 1 miejsce.
Następny po bramkach jest ranking fair play
 
Jak by powiedział Testoviron dzisiaj polaczki cebulaczki dostaną wpierdol. Pewnie pijani jak zwykle wyjdą na boisko i znów nie będą trafiać piłką do siebie przy podaniach. Ehhh tak serio to mogli by sie ogarnąć i sprawic niespodziankę
 
nie mozna miec wszystkiego :fjedzia:


Oczywiście nie mogło zabraknąć w komentarzach cebuli narzekającej na angielski Lewego :DC:

Co do Niemiaszków to ja się cieszę, że ogarnęli. Nie dlatego, że ich lubię, ale dlatego, że atakowali, a nie jak Szwecja, którą chyba sponsorują składy budowlane - nienawidzę takiej piłki (Grecja 2004 - jak ja ich kurwa nienawidzę). Poza tym, bardziej elektryzuje mnie ew. 1/8 Brazylia - Niemcy niż Brazylia - Szwecja...

Dzisiaj nasi 0:1, tak przewiduję. Ktoś powie, że Kolumbia słabo w pierwszym meczu... Tylko grali bez Jamesa i w 10 prawie cały mecz, więc...
 
Back
Top