JosueEstebanez
PRIDE FC Heavyweight
Ja pierdole, ale karny z dupy
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.


Jest piękna. 2;2Taka jest piłka
Taki chujJest piękna. 2;2
Niestety nie ma gola. Szkoda Chorwatów :(Jest piękna. 2;2
Ale dramaturgia. A te niektóre powtórki varowskie to powinni sobie w dupę wsadzić kurwa.Chuja z tej powtórki widać, tam było lepsze ujęcie zza bramki Costy i ciężko powiedzieć czy on tam dotknął piłkę
Nawet Portugalczycy się nie pruli o spalonegoAle dramaturgia. A te niektóre powtórki varowskie to powinni sobie w dupę wsadzić kurwa.

No bez kitu, dali powtórkę z wysokości 5 metrów, a ten od razu, że dotknięcie.Teraz była ta powtórka i tam nie widze by chłop dotknął piłkę, a oni na varze dają głównemu takie gówniane ujęcie z ktorego chuja można zobaczyć![]()

Z tej kamery nie mógł zobaczyć czy było czy nie, kabaret jak chuj z tym sędziowaniemNo bez kitu, dali powtórkę z wysokości 5 metrów, a ten od razu, że dotknięcie.
Tu nie widać żeby Chorwat dotknął piłkę
Ronaldo w ogóle podeszed do modrica po meczu?