Podwieszony Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2026 - temat do komentowania

Kto zostanie mistrzem świata?

  • Francja

    Votes: 12 15.0%
  • Hiszpania

    Votes: 15 18.8%
  • Argentyna

    Votes: 8 10.0%
  • Portugalia

    Votes: 17 21.3%
  • Brazylia

    Votes: 10 12.5%
  • Niemcy

    Votes: 1 1.3%
  • Anglia

    Votes: 4 5.0%
  • Belgia

    Votes: 0 0.0%
  • Holandia

    Votes: 3 3.8%
  • Maroko

    Votes: 3 3.8%
  • Inny zespół

    Votes: 7 8.8%

  • Total voters
    80

Przecież tam była taka korupcja i taki scenariusz, żeby NA WSZYSTKO przymykać oko, żeby ściągnąć uwagę ludzi na hasło "rywalizacja 2 najlepszych w historii" żeby zmniejszyć dystans do Premier League i nawet inne kluby brały w tym udział bo rozumieli że rosnąca Liga to dla nich profity, przecież jak messi robił te swoje rajdy i przechodził po 5 to oni go przepuszczali stojąc 2 metry obok i nikt nawet nogi wstawić nie próbował.

Teoria spiskowa? Owszem, czy prawdziwa?

Zostawiam was z tym :wink:


Bo nie oszukujmy się, La liga nigdy nie była topową ligą świata 4-5 miejsce.

Co nawet pokazała nasza Jagiellonia grająca jak równy z równym z Rayo, z 6 drużyna PL by tak nie zagrali;)

Kiedyś jeszcze była mocna Valencia a od 15 lat Liga hiszpańska to są 3 zespoły i reszta pastuchów i wszyscy robili dobrze najlepszym, bo siłą pędu szli do przodu razem z nimi, korzystał na tym CAŁY HISZPAŃSKI FOOTBALL.
 
Przecież tam była taka korupcja i taki scenariusz, żeby NA WSZYSTKO przymykać oko, żeby ściągnąć uwagę ludzi na hasło "rywalizacja 2 najlepszych w historii" żeby zmniejszyć dystans do Premier League i nawet inne kluby brały w tym udział bo rozumieli że rosnąca Liga to dla nich profity, przecież jak messi robił te swoje rajdy i przechodził po 5 to oni go przepuszczali stojąc 2 metry obok i nikt nawet nogi wstawić nie próbował.

Teoria spiskowa? Owszem, czy prawdziwa?

Zostawiam was z tym :wink:


Bo nie oszukujmy się, La liga nigdy nie była topową ligą świata 4-5 miejsce.

Co nawet pokazała nasza Jagiellonia grająca jak równy z równym z Rayo, z 6 drużyna PL by tak nie zagrali;)

Kiedyś jeszcze była mocna Valencia a od 15 lat Liga hiszpańska to są 3 zespoły i reszta pastuchów.
Że nie wspomnę o przyjaźni Negreira - Laporta. barcelonka zawsze miała loty u sędziów w La liga.


Nie wiem czy pamiętasz ale Deportivo też było kiedyś mocne.
 
Z bocznej kamery to tak wyglądało, MESSI MIJA 5 PRZECIWNIKÓW! A z lotu ptaka to wyglądało tak że Messi sobie biegl a nikt do niego nie zbiegał nawet, puszczali go między sobą jak syna prezesa lokalnego klubu żeby ich z boiska jego stary nie pogonił.

IMG_20260622_202751.jpg



Nigdy w historii futbolu nie było zawodnika z takim parasolem ochronnym nad głową jak sterydziarz messi.
 
Wiedziałem, że sędziowie dalej będą maniane odpierdalać na tych Mistrzostwach :DC: tam wcześniej żółta dla Martineza minimum, a teraz ten brak różnego :waldeklaugh:
 
Z bocznej kamery to tak wyglądało, MESSI MIJA 5 PRZECIWNIKÓW! A z lotu ptaka to wyglądało tak że Messi sobie biegl a nikt do niego nie zbiegał nawet, puszczali go między sobą jak syna prezesa lokalnego klubu żeby ich z boiska jego stary nie pogonił.

View attachment 150524


Nigdy w historii futbolu nie było zawodnika z takim parasolem ochronnym nad głową jak sterydziarz messi.

Półfinał LM 2011 i Messi mijający 5 piłkarzy Realu, pamietna bramka. Wtedy według ciebie piłkarze też celowo odpuszczali Messiego?
 
Półfinał LM 2011 i Messi mijający 5 piłkarzy Realu, pamietna bramka. Wtedy według ciebie piłkarze też celowo odpuszczali Messiego?
Nie pamiętam tej bramki ale w lidze większość jego rajdów, w meczach nie z realem ani lokalnym rywalem, tak właśnie wyglądały jak rozrysowalem.
 
Z bocznej kamery to tak wyglądało, MESSI MIJA 5 PRZECIWNIKÓW! A z lotu ptaka to wyglądało tak że Messi sobie biegl a nikt do niego nie zbiegał nawet, puszczali go między sobą jak syna prezesa lokalnego klubu żeby ich z boiska jego stary nie pogonił.

View attachment 150524


Nigdy w historii futbolu nie było zawodnika z takim parasolem ochronnym nad głową jak sterydziarz messi.
Za mało kiełbasy z cebulko oponenci jedli, to nie mieli siły za nim biegać i wyglądało jakby odpuszczali :fjedzia:
 
Ale Alvarez to się tam nie popisał, gość mógł pytać bramkarza w który róg uderzyć, a zachował się jak amator, może z 70mln€ bym dał za niego maks ale nie takie liczby co Barcelona chce dać za niego
 
Back
Top