Mistrzostwa Świata 2018. KONKURS typowań.

Chetny na typer, co 4 typery to nie jeden :bayan:

Oprócz tego zapraszam do mojego typera z kumplami lecimy. Miało być skromnie na 10 osob ale w sumie zwiekszylismy do 20, moze uda sie uzbierac. Wpisowe 30zł - 20 spotkań grupowych (bez Polaków) + wszystkie pucharowe + uczestnicy finału ekstra pkt, do wytypowania ze startem fazy pucharowej. Mam kilka miejsc wiec jak jesteście chętni podajcie maila a prześle mecze do typowania i nr konta do wplaty. Mało czasu bo do 13.06 włącznie chce wszystko zamknac i rozesłać wszystkich typy żeby były do wglądu

34928730_1258608634275501_2360312918332932096_n.jpg
Rocksi nie robią więc działamy.
Wstępnie:
1. @rash
2. @bombel147
3. @HubiSSJ3
4. @panpan
5. @Gaara
6. @JanuszWanZant
7. @husarz
8. @allan77
9. @Khebabib
10. @wolftime ?
Jutro wrzucę numer konta na które trzeba zrobić przelew 15 zł czy 20 zł ? Jak wolicie
@rado1948 rozumiem że nagroda aktualna do wydania w google play, app store lub psstore ?

Ktoś ogarnia exela żeby zrobić tabelę ?
 
Rocksi nie robią więc działamy.
Wstępnie:
1. @rash
2. @bombel147
3. @HubiSSJ3
4. @panpan
5. @Gaara
6. @JanuszWanZant
7. @husarz
8. @allan77
9. @Khebabib
10. @wolftime ?
Jutro wrzucę numer konta na które trzeba zrobić przelew 15 zł czy 20 zł ? Jak wolicie
@rado1948 rozumiem że nagroda aktualna do wydania w google play, app store lub psstore ?

Ktoś ogarnia exela żeby zrobić tabelę ?
Ja tez wchodzę, ale zróbcie zasady jakieś przejrzyste, ze np 5 punktów za dovrze wytypowanego zwycięzcę meczu, 15 za dokładny wynik itp.
 
Ja tez wchodzę, ale zróbcie zasady jakieś przejrzyste, ze np 5 punktów za dovrze wytypowanego zwycięzcę meczu, 15 za dokładny wynik itp.
Otóż to. Najpierw warto ustalić jasne zasady, a dopiero później zbierać siano. Żeby nikt nie płakał, że nie wiedział czegoś, że "oszukujo" itd.
 
Rocksi nie robią więc działamy.
Wstępnie:
1. @rash
2. @bombel147
3. @HubiSSJ3
4. @panpan
5. @Gaara
6. @JanuszWanZant
7. @husarz
8. @allan77
9. @Khebabib
10. @wolftime ?
Jutro wrzucę numer konta na które trzeba zrobić przelew 15 zł czy 20 zł ? Jak wolicie
@rado1948 rozumiem że nagroda aktualna do wydania w google play, app store lub psstore ?

Ktoś ogarnia exela żeby zrobić tabelę ?
20zl. dla mnie te dokladne wyniki to w ogole bezsens. jest tyle meczy, ze wystarczyloby 1-0-2.
 
Ja tez wchodzę, ale zróbcie zasady jakieś przejrzyste, ze np 5 punktów za dovrze wytypowanego zwycięzcę meczu, 15 za dokładny wynik itp.
Dobrze wytypowany mecz 3 pkt, dobrze wytypowany mecz ale inna różnica brakowa 1 pkt, żle wytypowany mecz 0 pkt.
Za dobrze wytypowany mecz finałowy będzie można dodatkowo zgarnąć 5 pkt. Czyli łącznie do zgarnięcia będzie 8 pkt.
Typujemy do pierwszego gwizdka meczu.
Zrzuta po 15-20 zł do uzgodnienia z Wami
Będę zakładał odzielne tematy do typowań żeby się nie pojebało nic.
Zapisy do 13 czerwca.
Jeśli macie jakieś pytania to pisać.
 
20zl. dla mnie te dokladne wyniki to w ogole bezsens. jest tyle meczy, ze wystarczyloby 1-0-2.
Też jestem za tym. Ewentualnie na mecze medalowe gdy będzie bliska punktacja zrobić typowanie z dokładnym wynikiem dla wyłonienia zwycięzcy.
 
Też jestem za tym. Ewentualnie na mecze medalowe gdy będzie bliska punktacja zrobić typowanie z dokładnym wynikiem dla wyłonienia zwycięzcy.
Ja myślę, że po tylu meczach to tam nic nie będzie blisko przy tak małej liczbie uczestników, dlatego dla mnie te dokładne wyniki to bzdura
 
Może być po 20 dychy, ja też wbijam.

Oznaczcie jak będzie konto podane.

Samo prowadzenie klasyfikacji generalnej w Excelu nie powinno być trudne, pierwsza kolumna nicki z forum, następna każda kolumna to punkty z danej kolejki.


Liczenie każdemu punktów to już więcej pierdolenia
 
Pany wrzucam numer konta: 96 1020 5385 0000 9002 0059 8607
Zrzuta po 20 zł. W tytule wpisujcie swój nick z forum.
Wpłaty ostatecznie do pierwszego gwizdka, ale jeśli zrobicie przelew 14 to wrzućcie screna z przelewu bo hajs nie dojdzie raczej w ten sam dzień.
 
Pany wrzucam numer konta: 96 1020 5385 0000 9002 0059 8607
Zrzuta po 20 zł. W tytule wpisujcie swój nick z forum.
Wpłaty ostatecznie do pierwszego gwizdka, ale jeśli zrobicie przelew 14 to wrzućcie screna z przelewu bo hajs nie dojdzie raczej w ten sam dzień.
gienek ja potrzebuje iban i bic. jak cos to wrzuc na fb, muras czy voran maja mnie w znajomych
 
Back
Top