Mistrz i rekordzista świata w Ultra Triathlonie, Robert Karaś w FAME MMA

defthomas

Vale Tudo
Championship
Cohones
MMARocks
Mistrz-i-rekordzista-swiata-w-Ultra-Triathlonie-Robert-Karas-w-FAME-MMA.jpg


Mistrz i rekordzista świata na dystansie pięciokrotnego Ironmana, Robert Karaś podpisał kontrakt na walki w FAME MMA.

FAME MMA przedstawiła nowego zawodnika który będzie walczyć dla ich organizacji. Jest to polski triathlonista Robert Karaś który w 2021 roku został nowym rekordzistą świata w Ultra Triathlonie na dystansie pięciokrotnego Ironmana.



Karaś został rekordzistą świata w Ultra Triathlonie na zawodach Deca Ultra Tri na dystansie pięciokrotnego Ironmana na zawodach w Meksyku w 2021 roku. Polak pokonał dystans liczący 19 km pływania, 900 km jazdy rowerem i 211 km biegu pokonał w 67 godzin 58 minut i jedną sekundę bijąc dotychczasowy rekord świata o 4 godziny i 41 minut. Na swoim koncie ma również tytuły mistrza świata w podwójnym Ironmanie które zdobył w 2017 i 2019 roku.





 
Ciekawie kto przeciwnikiem. Wiadomo ze Karas jest fanem mma i trenuje juz sporo czasu. Charakteru na pewno tez nie zabraknie
 
O ja pierdziele! Nie wiedziałem, że mamy w Polsce tak dobrego sportowca. Muszę przyznać, że ten Robert Karaś jest naprawdę wytrwały
 
 
Nieźle go jadą Plawgo i Ziółkowski, ale chyba najlepiej podsumowała Radwańska...


 
I gdzie teraz ci wszyscy lizodupy, pokroju pod wrocławskich panelarzy czy sprzedawców dragow/ akwizytorów przychodni, którzy tak się podniecali karasiem!? Haha banany jeb*ne!
::duszenie::
 
Pisałem jako pierwszy że to zwykła kurwa jest i jest to do znalezienia na Cohones, pewnie przy okazji któregoś z jego pseudo występów na fame co połowa forum się jarała tym petem chuj wie z jakiego powodu, produkt marketingowy a do tego jebany oszust i gbur, w sumie gburem to on mógł być bo chodził ciągle zesrany na bombie w pełni świadomy swoich czynów.
 
Znów pewnie będzie gadał że jest niewinny. Wielki niby sportowiec. Wykluczyć go ze świata sportu i niech zapierdala na zmywaku. Ale nie, tak nie bęfzie, dobra posada w famemma lub w innej tego typu federacji zapewniona.
Zwykły pet.
 
Ja to go nie lubię, bo to jest zwykły buc i do tego narcyz. W sumie nie wiem czemu stał się sławny, ale podejrzewam, że się wypromował na byciu mężem wlodarczykowej + poszła inwestycja w social media i wykreowali gwiazdę z chlopa o IQ <80. Wiadomo, że nie można mu odmówić nadludzkiego organizmu do kosmicznie długich dystansów, ale te całe jego rekordy i zwycięstwa to marketingowy bełkot. To tak jakbym ja trenując bjj, dostając łomot na mistrzostwach Polski, wynalazł sobie mistrzostwa świata w bjj 5 metrów pod wodą, wpisowe jedyne 10 000 $ i czterech zawodników startujących. Jakby tam mi nie poszło to zawsze mógłbym wystartować w zawodach 10 metrów pod wodą i tam ustanowić rekord świata. Mam nadzieję, że cymbał straci sponsorów i skończy się promowanie tego głąba w mediach i niech sobie tam dalej biega
 
Mam nadzieję, że cymbał straci sponsorów i skończy się promowanie tego głąba w mediach i niech sobie tam dalej biega
To się zdziwisz. Kolejne dziwadło do panteonu frikfajtow które może skłonić inteligentnych inaczej do kupna PPV na ten śmietnik.
 
Karaś powinien ustalić z organizatorami, że przed walką każdy z zawodników ma przebiec 5 km., upiec murzynka, nazrywać 4 łubianki czereśni i wydoić krowę by była co najmniej jedną kanka mleka. Bez tego to chuja, a nie walka MMA.
PS. Turski jest niedojbany czy zwyczajnie upośledzony intelektualnie?
 
Back
Top