Michelle Waterson

Zelboys06

Shark Fights
Middleweight
Az dziwne, ze taki temat jeszcze nie powstal ;)

To mile mlode dziewcze (ur. 1986) jest amerykanska zawodniczka MMA o tajskich korzeniach. Ma rekord 11-3 i trenuje w Jackson's MMA. Cos tam potrafi, np:

A do tego, ma ksywke "Katare Hottie" i zajmuje sie modelokowaniem. Tutaj probka:

Tu z kolei zdjecia (mala rozdzielczosc niestety):
http://michellewaterson.blogspot.com/2009_03_01_archive.html

PS. See, MMA IS NOT gay

Wujek

KSW
Featherweight
No raczej ładniejsza kobietka z oktagonu , przy niej Cyborg to mężczyzna :D Choć i tak wolę Ginę Carano :D Ta dopiero ma walory : D

Dyrma

BAMMA
Light Heavyweight
Walory to ma Miesha (nie licząc tego nosa) - White girl with a ghetto booty

Zelboys06

Shark Fights
Middleweight
No raczej ładniejsza kobietka z oktagonu , przy niej Cyborg to mężczyzna :D Choć i tak wolę Ginę Carano :D Ta dopiero ma walory : D

Cyborg to przy niemal wszystkich kobietach i wiekszosci mezczyzn wyglada na faceta ;)

A Gina ciekawe czy w ogole do MMA wroci...

Walory to ma Miesha (nie licząc tego nosa) - White girl with a ghetto booty

Coz Dyrma, de gustibus...

Chociaz dla mnie Miesha to powinna byc jak Ubereem w meskim MMA - skoro nikt nie wierzy, ze on wychodowal sobie naturalnie mase, to ludzie nie powinni wierzyc, ze ma naturalnie booty ;)

jurass

BAMMA
Bantamweight
nie no, powiedzmy sobie szczerze ze pani Tate sporo brakuje jednak do prawdziwych ghetto booties:P

Zelboys06

Shark Fights
Middleweight
nie no, powiedzmy sobie szczerze ze pani Tate sporo brakuje jednak do prawdziwych ghetto booties:P

... i dobrze, prawdziwe ghetto booties sa wielkie i (wg mnie przynajmniej), wcale nie pociagajace...

Tidzej

Bellator
Heavyweight
Każdy powinien mieć tu na tyle przyzwoitości by nie pisać komentarzy bez dołączonych zdjęć.

batek

Oplot Challenge
Middleweight
przeglądając jej zdjęcia natknąłem się na to :) http://www.zimbio.com/Ultimate+Fighting+Championship/articles/3W7V_ag_HS1/Top+20+Fighting+Hotties