Metamorfozy - motywacja

defthomas

Vale Tudo
Championship
Cohones
MMARocks


Uwaga, metamorfozy tylko z Polski bo wiadomo, ciężkie polskie realia są najfajniejsze :)
 
043ad07f8218c232394c2db82e1d6879,640,0,0,0.jpg


Dziękuję - zamykam
 
No Artur dojebał, matko jak go kiedyś widziałem na żywo to naprawdę byłem w szoku.
 
No to wrzucę coś co mnie motywuje jakoś do działania. Już nie chodzi o samą metamorfozę, ale także styl bycia i jakaś tam charyzma, pewność siebie.
Michał Owczarzak

Tym bardziej, że sam jestem ekto z dobrymi genami powiedźmy, ale dalej ekto i w następnym roku to ja wrzucę tu swoją metamorfozę ;)
 
Z tego co pamiętam to Pan Artur zbierał na zabiera, wycięcia skory bodajże wiadomo coś? czy mu się udało ?
 
metamorfozy podopiecznych Akopa:







Wycięcie jak sam chuj na 5 zdjęciu taka forma już by mi starczyła. Pewnie światło i pompa też robi robotę. Beka, że ludzie, którzy mają zerowe pojęcie o trenigu, to raz, a dwa nie myślą głową, nie zdają sobie sprawy ile może zdziałać dobre światło i oskarżają wszystkich o "sok" ;)
 
12510446_10153827431418416_7381906224405250252_n.jpg


Keith Rocheville, aged 38 from Missouri, hit the bottom of the barrel. He'd gone through a horrible divorce with his wife, was unemployed and had no money at all.
Still fighting for custody of his kids, the overweight Rocheville decided to start eating healthy, and pursued the life of a mixed martial artist.
Having admired them for years, Keith never believed he could do what fighters do until he had no other option, but to fight.
Losing 73 pounds, Rocheville debuted at a regional mixed martial arts promotion weighing in at 147 pounds recently.
 
Back
Top