Mercedes Terrell Bellator ring girl :)

HeLLRaiseRR666

Bellator
Lightweight
mercedesterrell_05_bed_leopard_print_bra.jpg
mercedesterrell_03_thong_stockings.jpg
 
Pierwsze zdjęcie jak z taniego pornola, ale ogólnie daje rade.Tyłek kobiety to jest najlepsza część ciała która podoba mi sie u kobiet. Nie wiem jak jest u Was, ale jak widze dobrą dupę w leginsach, to to jest to co lubię.
 
Fakt zapomnieliśmy o wnetrzu... ale o wnetrzu mozna gadać z nowo poznaną kobietą na pierwszej randce w wiadomym celu.My mężczyzni lubimy piwo i dupy.
 
nazwijcie mnie malkontentem, ale...obydwie mają męskie twarze, plus druga ma ch*jowe cycki. Lucifer, naturalne wcale nie musi być brzydkie. ;)
 
Mercedes znam dłużej niż Bellatora :D nie mówię o firmie samochodowej (choć zapewne już nie tylko ...) ;)))Lepsze od tych z UFC, no ale w końcu kwestia gustu, ale fotki to i tak zakłamana rzeczywistość. Nawet na żywo wymalowane jak sto nieszczęść, ale już łatwiej coś ocenić niż na podstawie fotki, która przejdzie przez tysiąc filtrów;)A ja wolę moją kobiete, twarz bardziej naturalna, słowiańska, dupcia jak u Mercedes na fotce nr 2, MŁODSZA:P mówi po polsku i mnie kocha, a jak coś kupić chcę to się jeszcze obraża, bo nie chcę bym na nią wydawał :P
 
Back
Top