Mayhem aresztowany

Massimo86

Shark Fights
Lightweight
Jason "Mayhem" Miller został aresztowany za próbę przetrzymywania siłą własnej siostry. Rodzeństwo udało się razem na imprezę i poróżniło się w sprawie wyjścia do domu. Miller, który miał wcześniej problemy z prawem próbował siłą zmusić dziewczynę do zgodzenia się z jego zdaniem. Siostra Mayhema wykazała się sprytem i udało jej się uciec bratu, następnie zgłosiła całą sprawę ...szeryfowi. Sytuacja miała miejsce 16 sierpnia i została dokładnie opisana na stronie internetowej policji Chatham Country. Miller po wpłaceniu kaucji wynoszącej pięć tysięcy dolarów został zwolniony do domu.
Źródło: fightcard.pl

Born2kill

UFC
Heavyweight
No comments, po tej akcji zostawiłbym ją w pi**u losowi, najwyżej skończy na ulicy, a chciał się nią jedynie opiekować.

Amerykanie to mają nasrane, teraz niech go pozwie jeszcze...

Born2kill

UFC
Heavyweight
E tam, znajomy na 1 maja i wejście Polski do Unii w headlocku (takim bocznym, raz widzialem tylko by ktos to klepal:P) prowadzil pewnego Niemca i nawet go nie aresztowali, za to inne 6 osob, ktore obily 11 Niemcoiw tak ;P Na szczescie wszystko bylo tylko popisowka policji i zaraz wszyscy byli rozkuci ;)

Born2kill

UFC
Heavyweight
Nie, ja nie...

Ja raczej bylem zawsze zbyt zwinny i szybki by mnie zlapano za coś, raz popelnilem blad to się skonczylo kilkoma godzinami w przejściówce i mandatem 150zl, az się dziwie, ze przyjalem. A tak to mialem tylko jeden malutki wyrok (2 lata zakazu stadionowego, którego sąd nie uznał, ale przyznal mi 40godzin spolecznych...), pozew zalozony z głupoty przez policję na całą grupę...zapomnieli, ze u nas nie ma odpowiedzialnosci zbiorowej, dowodow na mnie nie bylo (domniemanie niewinności), bo byc nie moglo, odwolalem sie i wybronilem sam ;) choć paru kumpli za adwokata tysiaka wyłożyło :)

HISTORIA...Tak to od paru lat się uspokoiłem i staram się żyć spokojniej, nabrałem dystansu do ludzi i życia ;)

Anonymous

NoLife FC
Oponent aresztanta w TUF 14 już skomentował całe zajście:

"So miller gets nicked for getting his sister in a headlock, but she escapes. 2 things, thats gay and I guess I don't worry about guillotines."

di-XGN6.gif

stasinek34

PRIDE FC
Lightweight
Ciekawych rzeczy można się o niektórych dowiedzieć na tym forum :)

Pomyśleć, że mnie 3 razy w życiu złapała tylko policja - raz za skuter, raz za samochód, raz za rower ^^

Seven25

KSW
Featherweight
Ja miałem tylko dwa razy styczność z policją raz jak mi telefon ukradli, a drugim razem pomogłem znajomemu na stacji PKS bo zaczynali do niego dwaj pijani kretyni :-) i chcieli mnie przesłuchiwać. A swoją drogą to ta jego siostra jakaś głupia jest, może sie czymś naćpała albo coś, przecież jakby Mayhem na serio założył jej jakieś duszonko to wątpie żeby sie wydostała.

Born2kill

UFC
Heavyweight
W naszym kraju ciężko przejść obok prawa, samo zwykle do nas przychodzi;) Choć akurat w latach młodzieńczych prowokowałem los, na szczęście skończyłem inaczej, chociażby z tytułem magistra i dystansem do życia :D