Matt Horwich dostanie lepszą kase od KSW niż na UFC 90!

kokos80

Brutaal
Super Heavyweight
matt-horwich.jpg




W wywiadzie dla jednego z portali o MMA, Matt przyznał, że KSW zaproponowało mu bardzo dobre warunki finansowe. Lepsze niż UFC (stoczył w tej organizacji dwie walki, ale poza główną kartą), Bellator (dwie walki w latach 2009/10), czy BAMMA (walka o mistrzostwo w 2010).







"Och tak, dali mi bardzo dobrą ofertę. To najwięcej pieniędzy od czasów, kiedy walczyłem w IFL (czyli od 2008. przed debiutem w UFC i Bellatorze), więc jestem bardzo wdzięczny KSW, traktują zawodników naprawdę świetnie. Wielkie dzięki dla nich, chcę dać w zamian jak najlepszy występ, jak wspominałem trenuję bardzo ciężko, by nie zmarnować tej wielkiej szansy, tak jak to było w IFL."







O jakiej kwocie jest mowa? Tego oficjalnie się raczej nie dowiemy. Za pewne chodzi o sumę w granicach 10 000 euro. Nasuwa się też pyatnie - skoro zawodnik tej klasy jest zadowolony z warunków finansowych, dlaczego inni mają problemy, mimo znacznie niższej klasy sportowej?
 
3 lata temu , już same bonusy za KO of the night itp. były o 10 k niższe .Moje tajne źrodła donoszą, że dostał za UFC 90 kokosów nie dostał bo - 6000 $.



Także że teraz od KSW dostanie więcej - żadne zaskoczenie.
 
to byla zapewne rozmowa telefoniczna, prywatna, dlatego tak doslowny cytat :-)
 
W przedostatniej swojej walce w IFL Horwich dostał 12k $ (źródło: http://www.cagepotato.com/ifl-payouts-how-the-other-half-lives/)
 
@Stasinek
http://www.mmanews.pl/2011/matt-horwich-przed-pojedynkiem-z-materla-wywiad-dla-mmanews-pl/
 
Hmm... Matt "mentalnie, duchowo i fizycznie" wygląda troszkę na świra więc nie wiem czy tych jego słów nie powinno się odbierać z lekką rezerwą... ;)
 
za www.mmanews.pl/



6 000 $ to nie tak znowu malo. zauwazmy, ze w BAMMA miał walkę o pas. co do sumy 10 000 to moja prognoza.
 
Drogi Panie Redaktorze kokos



Nawet zakladajac, ze Panskie szacunki sa trafne nasuwa sie pytanie skad pewnosc czy chocby przypuszczenie, iz takie same badz zblizone kwoty proponowano tym "innym, majacym problemy" ? KSW nie jest pierwszym polskim podmiotem funkcjonujacym w sporcie, ktory brzydko mowiac "towar" z importu ceni znacznie wyzej anizeli tej samej badz nawet wyzej jakosci "produkt" krajowy.
 
Back
Top