Matrix 4

@99picks

Kino azjatyckie obecnie zjada Amerykańców bez popity. Obejrzyj sobie arcydzieło Alice on Borderland,Parasite i czekaj na Squid Game.

Plot twisty , filozofia , akcja , fabuła zjadają Hamburgerów obecnie niemiłosiernie.
 
U mojej żony w pracy tylko że w filii w Ameryce pracuje babka która ma syna i córkę, lecz wcześniej syn był córką a córka synem :brainoverload::putinlaugh:
Oszczędnie. Tylko pokojami się pozamieniali. Nawet ciuchów nie musieli kupować.


Najlepszy był Johny Engish 3 :DC:

Była też jedna taka kontynuacja jakiegoś hitowego filmu, gdzie w trailerach drugiej części był pokazany główny bohater pierwszej części jak spierdala do samochodu.
W tej drugiej części zagrał właśnie tyle, ile pokazali w tym trailerze.
Fabuła z dupy, aktora z pierwszej części ani jednego.
Jeno tytuł ostał.
No kurwy nie ludzie. Powinni ich z nazwiska w wiadomościach podawać- to te chujek co wszystkich wyciulał.
 
mr-donald-tusk-welcome-back-we-missed-you-kaczynski-matrix.jpg
 
jprdl, dramat kurwa!!! dramat!!!!
To jest tak zjebane, że aż zęby bolą.
Jakbym oglądał tani, gówniany serial, nic nie gra nic nie pasuje, parodia samego siebie.
Miałem przeczucie, dobrze że są jeszcze torrenty:mamed:.
Za 2 dychy lepiej kupić czteropak i odpalić jedynkę niż tracić czas na kino.
Chciałoby się powiedzieć że Wachowski z chujem na mózgi się pozamieniał wypuszczając tego gniota ale w jego przypadku to już nie aktualne.
:usunto:
 
jprdl, dramat kurwa!!! dramat!!!!
To jest tak zjebane, że aż zęby bolą.
Jakbym oglądał tani, gówniany serial, nic nie gra nic nie pasuje, parodia samego siebie.
Miałem przeczucie, dobrze że są jeszcze torrenty:mamed:.
Za 2 dychy lepiej kupić czteropak i odpalić jedynkę niż tracić czas na kino.
Chciałoby się powiedzieć że Wachowski z chujem na mózgi się pozamieniał wypuszczając tego gniota ale w jego przypadku to już nie aktualne.
:usunto:
Kurwa, nie odkopuj tematów z czeluści cohones bo chciałem się wypowiedzieć, ale okazuje się, że już to zrobiłem.
 
Neo zawsze na propsie, ale Trinity jest niewiele ładniejsza od Najmana. Mam nadzieję, że tym razem Neo jej nie puknie
 
Back
Top