Matrix 4

Kolejny reanimowany tytuł który powinien pozostać tam gdzie jego miejsce czyli w głowach fanów którzy zapamiętają trylogię jako przełomowe widowisko pełne przeróżnych nawiązań do tematyki wiary, konsumpcjonizmu, postępu, etyki, lęku przed nowymi technologiami a wszytko to okraszone efektami specjalnymi i wartką akcją. A teraz zapewne skończy się jak zwykle w takich sytuacjach czyli chujowo :jimcarrey:
chociaż bardzo ale to bardzo chciałbym się mylić
 
Kolejny reanimowany tytuł który powinien pozostać tam gdzie jego miejsce czyli w głowach fanów którzy zapamiętają trylogię jako przełomowe widowisko pełne przeróżnych nawiązań do tematyki wiary, konsumpcjonizmu, postępu, etyki, lęku przed nowymi technologiami a wszytko to okraszone efektami specjalnymi i wartką akcją. A teraz zapewne skończy się jak zwykle w takich sytuacjach czyli chujowo :jimcarrey:
chociaż bardzo ale to bardzo chciałbym się mylić
Jakiej trylogii? Jest tylko pierwszy Matrix
 
Będzie gniot, jak nowe terminatory, obce i predatory, skok na kasę i żerowanie na kultowej marce. Jedynka to pierdolone dzieło sztuki, tu będzie bardzo źle.
 
Panowie co sądzicie o nowym matrixie
Są pewne tematy, których rozsądny facet nie rusza, min. polityka z niedoszłym teściem ( kiedy jeszcze ci zależy), gówno w szmabie o ile nie wpadła Ci tam sztabka złota, bądź nie jest to Twoja praca zarobkową, a także remasterowanie klasyków, takich jak Mustang '67, cycki Monicci Belucci i seria Matrix. Dopiero oglądając trailer i czytając komentarze zrobiłem research i dowiedzialem się, że Lana Wachowski, to jeden z braci Wachowskich, kurwa z początku myślałem że to może córka jednego z nich.
Także nie wpisuje się w powyższe bo facetem nie jest napewno, mam nadzieję, że nikt nie wyda na to złamanego centa, chociaż pewnie się mylę i będzie rekord na boxoffice.
Osobiście jestem zażenowany, czuje że będzie to gówno niedorastajace do pięt oryginałowi.
 
Są pewne tematy, których rozsądny facet nie rusza, min. polityka z niedoszłym teściem ( kiedy jeszcze ci zależy), gówno w szmabie o ile nie wpadła Ci tam sztabka złota, bądź nie jest to Twoja praca zarobkową, a także remasterowanie klasyków, takich jak Mustang '67, cycki Monicci Belucci i seria Matrix. Dopiero oglądając trailer i czytając komentarze zrobiłem research i dowiedzialem się, że Lana Wachowski, to jeden z braci Wachowskich, kurwa z początku myślałem że to może córka jednego z nich.
Także nie wpisuje się w powyższe bo facetem nie jest napewno, mam nadzieję, że nikt nie wyda na to złamanego centa, chociaż pewnie się mylę i będzie rekord na boxoffice.
Osobiście jestem zażenowany, czuje że będzie to gówno niedorastajace do pięt oryginałowi.
Lana Wachowski to jedna z sióstr Wachowski:robertmakeup:
Braci już niet.
 
Na mnie nie zrobił wrażenia ten trailer, gdybym nie wiedział ze to matrix 4 to pomyślałbym ze kręcą parodię.
Neo z kaczka, bez jaj
241FC4C5-3C40-44CC-A14E-F8F402EF2B6E.jpeg
 
Cokolwiek blizsze komiksowi byloby lepsze od popisow Stalona. Ale zgoda. Dredd z Urbanem zajebisty.
Już nawet nie porównuję go do tego starego. Sam w sobie był zajebisty :redford:
to jest jeden z tych filmów, do których od czasu do czasu wracam... eee, a raczej wracałem kiedy jeszcze nie brzydziłem się alkoholem :awesome:
 
Panowie przecie ten Blejdraner 2049 to był szrot totalny przy oryginale. Dla mnie chyba ten mad max „ostatnio” jakoś się jeszcze bronił.
 
U mojej żony w pracy tylko że w filii w Ameryce pracuje babka która ma syna i córkę, lecz wcześniej syn był córką a córka synem :brainoverload::putinlaugh:
Brzmi jak „Nieoczekiwana zmiana miejsc 2”
Nawet mam pomysł na scene

przychodzi klasowy przystojniak do córki która była synem
Po intymnej scence rzecze:
Wiesz co wolałem Twojego brata.
 
Poza Blade Runnerem 2049 nie przypominam sobie zadnej porzadnej kontynuacji klasykow. Ktos ? Cos ?
Nowy Blade Runner dał mi promyk nadziei, że dobre kinono SF jeszcze nie umarło, reżyser Denis Villeneuve zna się na robocie. Gość popełnił dojebane Sicario i dziwny Nowy Początek. Teraz wchodzi jego interpretacja Diuny, to będzie coś wielkiego, genialna saga w odpowiednich rękach.
 
Myślę że będzie chała. Mogli by zrobic cos nowego a nie odgrzewać starego kotleta. Z resztą nie oglądam prawie "nowych" "popularnych" filmów, nie pasują mi te spidermany, avengersi, deadpoole i inne chujstwa których nawet nie jestem w stanie wymienić bo omijam je od lat.
Podobał mi sie początek trailera u terapeuty czy psychiatry i to wszystko.
RAczej nie sprawdze, chyba ze na cohones napiszą ze dobre.
 
Back
Top