Mateusz Gamrot vs Khabib Nurmagomedov

Kto wygrałby to starcie?

  • Gamer

    Votes: 23 34.3%
  • Khebabib

    Votes: 44 65.7%

  • Total voters
    67
Żaden z nich nie stosuje przy praniu Calgolu. Po co przepłacać, lepiej od razu ich ze sobą zestawić.
 
Mateusz i Khabib mają wspólne imiona.
Wystarczy w imieniu Mateusz zamienić M na K , A na H, T na A, E na H, U na I, S na B oraz usunąć literkę Z w imieniu Gamrota...i wychodzi z Mateusza - Khabib. Przypadek? Nie sądzę.
upload_2016-10-4_0-55-1.png
 
moze za 3 lata, ale Gamer chyba juz na stale 'pokochal' KSW, a Kebab? do tego czasu calkiem sie posypie z tymi jego kontuzjami
 
@MysticBęben jestem bardzo ciekaw co sklonilo Cie do zadania takiego pytania ? Mam nadzieje, ze nie odpowiesz, iz byl to ostatni wystep Mateusza, bo wowczas zakrawaloby to na zlosliwosc. Im dluzej kontakty Gamera ze swiatowa czolowka ograniczac beda sie do sparingow z Marcinem Heldem tym szanse na skuteczna rywalizacje z nia w przyszlosci beda malaly. W mojej opini problemy jakie chwilami sprawial Gamrotowi bardzo przecietny Brazylijczyk sa tego potwierdzeniem. Poza tym Mateusz moze i fantastycznie radzi sobie w stojce na treningach, czy nawet sparujac z czolowymi kickbokserami, ale ewidentnie nie potrafi przelozyc tego na walke, nawet z rywalem, ktorego ciezko zaliczyc chocby szerokiej, brazylijskiej czolowki wagi lekkiej.
 
@MysticBęben jestem bardzo ciekaw co sklonilo Cie do zadania takiego pytania ? Mam nadzieje, ze nie odpowiesz, iz byl to ostatni wystep Mateusza, bo wowczas zakrawaloby to na zlosliwosc. Im dluzej kontakty Gamera ze swiatowa czolowka ograniczac beda sie do sparingow z Marcinem Heldem tym szanse na skuteczna rywalizacje z nia w przyszlosci beda malaly. W mojej opini problemy jakie chwilami sprawial Gamrotowi bardzo przecietny Brazylijczyk sa tego potwierdzeniem. Poza tym Mateusz moze i fantastycznie radzi sobie w stojce na treningach, czy nawet sparujac z czolowymi kickbokserami, ale ewidentnie nie potrafi przelozyc tego na walke, nawet z rywalem, ktorego ciezko zaliczyc chocby szerokiej, brazylijskiej czolowki wagi lekkiej.

Dwóch zawodników, młodych lekkich, każdy z nieskazitelnym rekordem.
To nie była złośliwość.

Powiem więcej - być może nie doceniam Khabiba, ale wydaje mi się, że bańka jego hype'u pęknie z hukiem w konfrontacji z Johnsonem, ewentualnie z którymkolwiek z poniższych nazwisk: Alvarez, Cerrone, Ferguson czy Diaz. Gość do tej pory ma na rozkładzie jednego, jedynego RDA, z którym trzeba się liczyć. A pamiętać należy, że ludzie profilu Nurmy to dla dos Anjosa stylistyczny koszmar, co potwierdziła jego walka z Eddiem. Poza Rafaelem, każdy inny przeciwnik Khabiba nie był lepszy od Barnaouiego, którego Gamer zdominował od pierwszej do ostatniej minuty.

Jasne, że Nurmagomedov byłby faworytem takiego pojedynku - z drugiej strony widzę duże szanse dla Gamrota, gdyby się kiedyś mieli spotkać.
 
W sumie Nurma nikogo jeszcze dobrego nie pokonał (poza Khalidovem) a Gamer ma już na rozkładzie kilku zajebistych klasowych fajterów o światowej renomie jak choćby ten ostatni pepino
 
Back
Top