Matchs to make after KSW 37

AS9

Oplot Challenge
Lightweight
Cyrk bólu już za nami, jestem ciekaw jakie zestawienia widzicie po gali nr 37, zarówno ze sportowego punktu widzenia jak i czystego marketingu. Po przemyśleniach postanowiłem przedstawić również swoje propozycje.

1. Roman Szymański vs Kleber Koike Erbst

Debiut Szymańskiego okazał się dobrym posunięciem, w swojej pierwszej walce zakończył walkę przed czasem. Jeżeli Roman będzie kontynuował starcia w 68 to dobrym rozwiązaniem może być walka z Kleberem Erbstem. Obaj panowie są po zwycięstwie, ewentualna wygrana mogłaby dać walkę o pas.

2. Mansour Barnaoui vs Marif Piraev

Również eliminator do pasa, co prawda Piraev od walki z Gamrotem nie walczył ani razu, jego walkę z Łukaszem Chlewickim odwołano z powodu zobowiązań wojskowych. Nie mniej jednak pojedynek z Francuzem byłby na pewno interesującym starciem.

3. Rafał Moks vs David Zawada

Sprawa jest prosta, obaj wygrali swoje z ostatnie walki z tym samym przeciwnikiem, zwycięstwo daje awans w rankingu pretendentów i przybliża do walki z czołówką.

4. Marcin Wójcik vs Tomasz Narkun

To zestawienie na pewno nie jest dla nikogo zaskoczeniem, ponieważ wielokrotnie już pojawiało się w dyskusjach, sam Wójcik również wyrażał chęć walki o pas, ku czemu utorował sobie ścieżkę.

5. Borys Mańkowski vs Kamil Szymuszowski

"Szymek" na pewno nie jest efektownie walczącym zawodnikiem, jednak podobnie jak Wójcik odniósł kilka zwycięstw z rzędu, ze sportowego punktu widzenia jest on pierwszym kandydatem do walki o pas, prawdopodobnie nie doczekamy się starcia Mańkowski vs Saidov III, Aslan w ostatnim czasie postawił na walki w ACB, gdzie wkrótce zawalczy o pas.

6. Popek vs Marcin Najman

K&L z pewnością będą szukać takiego przeciwnika, który będzie w zasięgu Raka. Idealnym przeciwnikiem wydaje się Marcin Najman, którego powinna przekonać korzystna oferta finansowa. Oczywiście sportowo pojedynek oferuje niewiele, jednak marketingowo powinien się sprzedać. Mówimy więc bardziej o freak'u.

Nie udało mi się znaleźć przeciwnika dla Pudziana, zapewne będzie trzeba ściągnąć kogoś z zewnątrz. Jak widać da się ułożyć ciekawe pojedynki korzystając z zawodników zakontraktowanych. Czekam na Wasze zestawienia i opinie.
 
Zwycięzcy KSW 37:
Fernando Rodrigues Jr vs Michał Kita
Mariusz Pudzianowski vs Tyberiusz Kowalczyk
Borys Mańkowski vs Kamil Szymuszowski
Marcin Wrzosek vs Kleber Koike Erbst
Mansour Barnaoui vs Marif Piraev
Marcin Wójcik vs Tomasz Narkun
Filip Wolański vs Roman Szymański
David Zawada vs Rafał Moks

Przegrani KSW 37:
Karol Bedorf vs Michał Włodarek
Popek Monster vs Aleksandru Lungu
John Maguire vs Rousimar Palhares
Artur Sowiński vs Sergiej Grecicho
Łukasz Chlewicki vs Rodrigo Cavalerhio
Marcin Łazarz vs Michał Fijałka
Denilson de Oliveira vs Anzor Azhiev
Robert Radomski vs Krzysztof Kułak
Sebastian Romanowski vs Leszek Krakowski
;)
 
Cyrk bólu już za nami, jestem ciekaw jakie zestawienia widzicie po gali nr 37, zarówno ze sportowego punktu widzenia jak i czystego marketingu. Po przemyśleniach postanowiłem przedstawić również swoje propozycje.

1. Roman Szymański vs Kleber Koike Erbst

Debiut Szymańskiego okazał się dobrym posunięciem, w swojej pierwszej walce zakończył walkę przed czasem. Jeżeli Roman będzie kontynuował starcia w 68 to dobrym rozwiązaniem może być walka z Kleberem Erbstem. Obaj panowie są po zwycięstwie, ewentualna wygrana mogłaby dać walkę o pas.

2. Mansour Barnaoui vs Marif Piraev

Również eliminator do pasa, co prawda Piraev od walki z Gamrotem nie walczył ani razu, jego walkę z Łukaszem Chlewickim odwołano z powodu zobowiązań wojskowych. Nie mniej jednak pojedynek z Francuzem byłby na pewno interesującym starciem.

3. Rafał Moks vs David Zawada

Sprawa jest prosta, obaj wygrali swoje z ostatnie walki z tym samym przeciwnikiem, zwycięstwo daje awans w rankingu pretendentów i przybliża do walki z czołówką.

4. Marcin Wójcik vs Tomasz Narkun

To zestawienie na pewno nie jest dla nikogo zaskoczeniem, ponieważ wielokrotnie już pojawiało się w dyskusjach, sam Wójcik również wyrażał chęć walki o pas, ku czemu utorował sobie ścieżkę.

5. Borys Mańkowski vs Kamil Szymuszowski

"Szymek" na pewno nie jest efektownie walczącym zawodnikiem, jednak podobnie jak Wójcik odniósł kilka zwycięstw z rzędu, ze sportowego punktu widzenia jest on pierwszym kandydatem do walki o pas, prawdopodobnie nie doczekamy się starcia Mańkowski vs Saidov III, Aslan w ostatnim czasie postawił na walki w ACB, gdzie wkrótce zawalczy o pas.

6. Popek vs Marcin Najman

K&L z pewnością będą szukać takiego przeciwnika, który będzie w zasięgu Raka. Idealnym przeciwnikiem wydaje się Marcin Najman, którego powinna przekonać korzystna oferta finansowa. Oczywiście sportowo pojedynek oferuje niewiele, jednak marketingowo powinien się sprzedać. Mówimy więc bardziej o freak'u.

Nie udało mi się znaleźć przeciwnika dla Pudziana, zapewne będzie trzeba ściągnąć kogoś z zewnątrz. Jak widać da się ułożyć ciekawe pojedynki korzystając z zawodników zakontraktowanych. Czekam na Wasze zestawienia i opinie.
Wszystko spoko, tylko że to są zestawienia logiczne. A KSW i Logika to dwa różne światy.
A no i KSW #nikogo
 
Wszystko spoko, tylko że to są zestawienia logiczne. A KSW i Logika to dwa różne światy.
A no i KSW #nikogo

Zamykam ... po nocy z ufc 206 jakiekolwiek wspomnienia o ksw wywołują we mnie pusty śmiech


Napisałbym, że się z Tobą zgadzam, ale niestety już zamknięte.

Eh, chłopak się napracował, pewnie cały tydzień nad tym główkował, a tu taki pozytywny odzew :crazy:.

@AS9 następnym razem musisz pisać po jednym zdaniu albo w ogóle sobie darować, bo na Cohones mało kogo interesują długie merytoryczne wypowiedzi i uzasadnienia, ale dam lajka za dobre chęci, choć też mi się nie chciało tego czytać :crazy:.
 
  • Like
Reactions: AS9
Eh, chłopak się napracował, pewnie cały tydzień nad tym główkował, a tu taki pozytywny odzew :crazy:.

@AS9 następnym razem musisz pisać po jednym zdaniu albo w ogóle sobie darować, bo na Cohones mało kogo interesują długie merytoryczne wypowiedzi i uzasadnienia, ale dam lajka za dobre chęci, choć też mi się nie chciało tego czytać :crazy:.
Zacznę go czytać jak pochwali się o obywatelstwem Kanady. Tylko wtedy będę wiedział że to człowiek sukcesu, warty lektury
 
Cyrk bólu już za nami, jestem ciekaw jakie zestawienia widzicie po gali nr 37, zarówno ze sportowego punktu widzenia jak i czystego marketingu. Po przemyśleniach postanowiłem przedstawić również swoje propozycje.

1. Roman Szymański vs Kleber Koike Erbst

Debiut Szymańskiego okazał się dobrym posunięciem, w swojej pierwszej walce zakończył walkę przed czasem. Jeżeli Roman będzie kontynuował starcia w 68 to dobrym rozwiązaniem może być walka z Kleberem Erbstem. Obaj panowie są po zwycięstwie, ewentualna wygrana mogłaby dać walkę o pas.

2. Mansour Barnaoui vs Marif Piraev

Również eliminator do pasa, co prawda Piraev od walki z Gamrotem nie walczył ani razu, jego walkę z Łukaszem Chlewickim odwołano z powodu zobowiązań wojskowych. Nie mniej jednak pojedynek z Francuzem byłby na pewno interesującym starciem.

3. Rafał Moks vs David Zawada

Sprawa jest prosta, obaj wygrali swoje z ostatnie walki z tym samym przeciwnikiem, zwycięstwo daje awans w rankingu pretendentów i przybliża do walki z czołówką.

4. Marcin Wójcik vs Tomasz Narkun

To zestawienie na pewno nie jest dla nikogo zaskoczeniem, ponieważ wielokrotnie już pojawiało się w dyskusjach, sam Wójcik również wyrażał chęć walki o pas, ku czemu utorował sobie ścieżkę.

5. Borys Mańkowski vs Kamil Szymuszowski

"Szymek" na pewno nie jest efektownie walczącym zawodnikiem, jednak podobnie jak Wójcik odniósł kilka zwycięstw z rzędu, ze sportowego punktu widzenia jest on pierwszym kandydatem do walki o pas, prawdopodobnie nie doczekamy się starcia Mańkowski vs Saidov III, Aslan w ostatnim czasie postawił na walki w ACB, gdzie wkrótce zawalczy o pas.

6. Popek vs Marcin Najman

K&L z pewnością będą szukać takiego przeciwnika, który będzie w zasięgu Raka. Idealnym przeciwnikiem wydaje się Marcin Najman, którego powinna przekonać korzystna oferta finansowa. Oczywiście sportowo pojedynek oferuje niewiele, jednak marketingowo powinien się sprzedać. Mówimy więc bardziej o freak'u.

Nie udało mi się znaleźć przeciwnika dla Pudziana, zapewne będzie trzeba ściągnąć kogoś z zewnątrz. Jak widać da się ułożyć ciekawe pojedynki korzystając z zawodników zakontraktowanych. Czekam na Wasze zestawienia i opinie.
Ten najman nie pasuje i raczej nie ma szans na to. sadze że sprowadza kogoś wielkiego z zagranicy (walka polak vs obcy) kto wygląda groznie, a grozny nie jest.
 
Po prostu wyszedłem z założenia, że forum jest do dyskusji. Jedno zdaniowe wypowiedzi pasują bardziej na czat.
Spoko, nie cały dzień ;) Jak jest chwila czasu to po prostu coś tam napiszę, ale chyba zbytnio nie ma sensu się tym tutaj dzielić ;)
 
Faktycznie podstawowy problem z tym tematem jest taki, że minęło już za dużo czasu, a w międzyczasie mieliśmy 2 gale UFC, z czego jedną zajebistą. W związku z tym KSW 37 i jego skutki w tym momencie raczej #nikogo. Co do zestawień
Ad. 2) Wydaje mi się, że Piraev już raczej nie zawalczy dla KSW. Nie jestem pewien na 100%, ale chyba Wojek o tym wspominał po tym jak ostatnio Piraev wypadł/wycofał się w ostatniej chwili
Ad. 5) Zestawienie sensowne drabinkowo, ale dla mnie kompletnie nieciekawe.
Ad. 6) Co do dalszej "kariery" Popka, to szkoda strzępić ryja. Mam tylko nadzieję, że jednak Najmana nie zobaczymy.
 
Fajnie, że komuś się chciało w maczmejkera się zabawiać heh

Zgadzam sie z rywalem dla Narkuna.
Ale dla Borysa chciałbym Aslambka bardziej.
 
Żadnych Najmanów tu nie będzie. Nikt w KSW sobie takiego obciachu nie narobi. Najmana to co najwyżej na PLMMA bym widział.
Swoją drogą, Popuś ma zakaz walk na Wyspach?
 
Już niedługo regularnie w ACB
Kurde, nie miałbym nic do współpracy ACB z KSW. Np. jakaś wspólna super gala, z oprawą ksw i poziomem sportowym acb, a do tego jakieś 14-15 walk. A tak to absolut tylko podbiera kawulom czeczenów i tyle.
 
Back
Top