Masło orzechowe

Witam chce zamówić trochę masła orzechowego i przeglądałem je ostatnio i zastanawia mnie dosyć niska cena tego masła, co może być z nim nie tak? Albo czym może się różnić od innych?

http://www.sfd.pl/sklep/Fitness_Authority_So_Good!_Peanut_Butter-opis33448.html

JA pamiętam, że Mauricz mówił o orzechach nerkowca , przy okazji masła orzechowego, ale może się mylę...

A i tak , najlepsze masło orzechowe to:
wcbuneauthg4uvvonf08.jpg

A nie jakieś podrabiańce ;)
 
może termin ważności jest coś nie tak bo reszta raczej ok jeśli 100% i bez oleju palmowego.
Ale typ Kaczki obstawiam w ciemno
 
Masło orzechowe nie jest zdrowe :lol:
Nie kłam :lol:

Ja osobiście używam: (Wiem, że nie jest to najlepszy możliwy wybór, ale jednak je stosuję. Przy czym ja nie jestem "zawodowcem" i nie liczę kalorii itd).

f-primavika-maslo-orzechowe-bez-soli-i-cukru-350g.jpg
upload_2015-12-22_22-9-24.jpeg
 
Masło migdałowe chyba lepsze jeśli chodzi o te aspekty zdrowotne itd. Jeśli chodzi o smakowe to na pewno nie jest lepsze.
Polecam tosta z masłem orzechowym i na to trochę dżemu! Niby szalone, ale z ciekawosci spróbowałem w Anglii i petarda! Ja jadłem z dżemorem winogronowym.
 
Polecam tosta z masłem orzechowym i na to trochę dżemu! Niby szalone, ale z ciekawosci spróbowałem w Anglii i petarda! Ja jadłem z dżemorem winogronowym.
Wierzę! Ja jem często omleta z płatkami owsianymi, rodzynkami i kakao. Na to masło orzechowe + powidło lub dżem domowej roboty. Polecam, dobre smarowanie :lol:
 
Masło orzechowe sante, czasami nawet pół słoika zeszło, chociaż wiem, ze nie powinno się:P
Przekąska typu, wafle ryżowe i na to masło orzechowe;)
 
Masło orzechowe to moje największe rozczarowanie z dzieciństwa. Jak ja się grzałem na myśl o tym cudzie do smarowania chleba, kiedy tylko "Ulicę Sezamkową" oglądałem! Tam te pyszności zajadali, a że na początku lat '90 w sklepach było wielkie G., toteż trzeba było zadowolić się "zwykłą" Nutellą. No i kiedy pewnego razu to cudo z "Ulicy Sezamkowej" pojawiło się w sklepie, to, to... do dziś pamiętam jaki byłem zdruzgotany "smakiem".
 
Dużo osób chyba miało inne wyobrażenie jak smakuje masło orzechowe, że jest słodziutkie niczym nutella:) Niestety rzeczywistość po raz kolejny okazała się dość brutalna, lepkie, słone i ciężkie do przełknięcia, czar i magia prysły:P
 
Back
Top