Mario ,,dociążator'' Pudzianowski - temat zbiorczy

Mariusz ma na oku dużego byczka
1000001072.jpg
 
Był dzień otwarty w rawskich kazamatach. Święty Mikołaj pozwolił sobie pogrzebać w worze, Pudzian wymacał kulfona i powiedział, że może sobie pozwolić na 4 cukierki, ale poza kamerami wybrał 1 dorodnego lizaka.
 
Bez Arbiego to już będzie kicha totalna. Zawodnik z tego klubu ostatnio bardzo słabo wypadł na KSW.
A to na Marconiów , Muranów , Purpur musi się jakoś przygotowywać ? W sensie dobierać sztab ? Ja bym chciał żeby został zgnojony na " solówkach " zwyzywany od skompych pedałów , może jakas ryba by poleciała.... A na koniec od klepać ciosy ....
1000000660.png
 
Bez Arbiego to już będzie kicha totalna. Zawodnik z tego klubu ostatnio bardzo słabo wypadł na KSW.
Tu nie chodzi, żeby było dobrze, tylko żeby było tanio. Arbi co prawda mówił, że Pudziana jest w stanie trenować GRATIS, ale Mariusz i tak znalazł inne przestrzenie do cięcia kosztów.
Do Nowego Miasta nad Pilicą są praktycznie w linii prostej (można jechać na biegu neutralnym) 23 km, co w dwie strony daje wynik mniejszy niż w jedną stronę do WCA (ok 80km). Trener Hubert pewnie też nie ma tych 'chorych warszawskich cen' jak trener Arbi ;-)
 
Tu nie chodzi, żeby było dobrze, tylko żeby było tanio. Arbi co prawda mówił, że Pudziana jest w stanie trenować GRATIS, ale Mariusz i tak znalazł inne przestrzenie do cięcia kosztów.
Do Nowego Miasta nad Pilicą są praktycznie w linii prostej (można jechać na biegu neutralnym) 23 km, co w dwie strony daje wynik mniejszy niż w jedną stronę do WCA (ok 80km). Trener Hubert pewnie też nie ma tych 'chorych warszawskich cen' jak trener Arbi ;-)
Chciwy Pyton by nie zapłacił, te "przytulanki" to pewnie w barterze za zdjęcia na insta. Nie obrażaj tego dusigrosza. W tych filmikach na FB u Pytona, dalej widać że ma meble z lat 70-80tych, tam nie ma miejsca na zbędne wydatki.
 
Nowe utwory pod Ciepłego Mariana:
1afeb35bbccaa6dcb49068618ba9ba4c.jpeg

Edit: w sumie nie wiedziałem, gdzie wrzucić takie gunwo, ale biorąc pod uwagę zapędy pewnego siłacza uznałem, że to odpowiednie miejsce :damjan:
 
Last edited:
I znowu Mario składa męskie propozycje chłopiskom w komentarzach. View attachment 136588
View attachment 136587
Krejzi
1000000659.png
tam ewidentnie się kopci w kotle analnym , zmarszczony , zgorzkniały starty pedał kiedyś na ustach Polaków wcześniej z pewnością nie narzekal na brak propozycji od tancerzy itp.to sobie dogadzał , skończył się hype na dziada to szuka atencji , lub daje pedalskie " znaki " homosiom że czeka i jest AKTYWNY
 
Czekej kurwa on tam wstawił na fotce animowaną choinkę bo mu było szkoda kasy na jakąkolwiek realną czy stały tam dildosy Marka i Darka i chciał je zasłonić?

w sumie why not both
dokładnie, grzeje dildosy przy kominku, a animowana choinka nic nie kosztuje. Pamiętaj on AKT YWNY NOR MAL NY !!! Zbiera te miliony dla swoich Krystiana dzieci :)
 
Back
Top