Mario ,,dociążator'' Pudzianowski - temat zbiorczy


Widzę ten film już drugi raz w tym temacie, ale nie bardzo rozumiem po co to wiadro. Wiem, że marihuanowcy czasem ciągną "z wiadra", ale to chyba nie o takie wiadro chodzi. Do czego to wiadro? Do srania?
 
4c09e8b9f32b5_o_full.jpg
Mam pewną teorię. Wydaje mi się, że to zamiłowanie do masywnych chłopów wzięło się od seniora rodu Pudzianów. Jak wiemy czasy jego młodości różniły się od naszych, była o wiele większa presja społeczna na założenie rodziny i spłodzenie potomków. Tak więc przyparty do muru senior wziął za żonę kobietę, która najbardziej przypominała mu ogromnego chłopa, dla świętego spokoju i zduszenia w zarodku krążących na mieście plotek.

Natomiast bracia Pudzianowscy wychowywali się w trochę innych czasach i tutaj widać, że im młodszy tym dociążatorskie zapędy coraz bardziej się rozcieńczały. Najstarszy z braci nie czai się i wywiadzie bezpośrednio mówi, że chętnie by gwałcił ochroniarzy (Ci na galach to raczej małe szczurki nie są). Średni wiekowo Pudzian chociaż próbuje się kryć ale średnio mu to wychodzi. Natomiast najmłodszy często chętnie i z uśmiechem pozuje do zdjęć z różnymi dyskotekowymi karynami. Podejrzewam, że gdyby istniał trzeci, najmłodszy "Brat Pudziana" to byłyby spore szanse, że stworzyłby udany związek i to z kobietą. Niestety, jako że ród Pudzianów niechybnie kroczy ku wygaśnięciu, to chyba nie dowiemy się nigdy, czy w następnym pokoleniu gejzerowe zapędy będą równie silne.
 
...i cyk 1555 ynteligientów polubiło ten wysryw.
Z kronikarskiego obowiązku zajrzałem kiedyś na profil Dominatora na fb i to co się tam w komentarzach dzieje...
Takiej prostoliniowości, myślenia pozbawionej głębszej refleksji, takiego myślenia właśnie na "chłopski rozum" to nie widziałem chyba nigdzie wcześniej.
Purpurowy kuśnierz ma pewnego rodzaju specyficzny talent do gromadzenia wokół siebie takich właśnie nieskomplikowanych jednostek, jest to ciekawe zjawisko socjologiczne z uwagi na fakt, że ciągnie się już tyle lat w przestrzeni medialnej, a dalej są całe tabuny dzbanów łykające frazesy o wstawaniu i bieganiu o 5:30, browarka co wieczór i aprobaty dla podejścia biznesowego Mariusha.
Pojebana sprawa.
 
Z kronikarskiego obowiązku zajrzałem kiedyś na profil Dominatora na fb i to co się tam w komentarzach dzieje...
Takiej prostoliniowości, myślenia pozbawionej głębszej refleksji, takiego myślenia właśnie na "chłopski rozum" to nie widziałem chyba nigdzie wcześniej.
Purpurowy kuśnierz ma pewnego rodzaju specyficzny talent do gromadzenia wokół siebie takich właśnie nieskomplikowanych jednostek, jest to ciekawe zjawisko socjologiczne z uwagi na fakt, że ciągnie się już tyle lat w przestrzeni medialnej, a dalej są całe tabuny dzbanów łykające frazesy o wstawaniu i bieganiu o 5:30, browarka co wieczór i aprobaty dla podejścia biznesowego Mariusha.
Pojebana sprawa.
Z wszystkich moich klientów tylko jeden przyznał się do bycia fanem zmarszczucha. Gdybym miał zgadywać to jego podałbym w ciemno.
 
Jak ulał pasuje do Twojego opisu zaczynając od "nieskomplikowany". Jeszcze jeden mój kolega się nim fascynował że względu na ciężary ale jak mu pokazałem film z basenu to mu przeszło.
Ciekawe czy mu przeszło ze strachu czy z podniecenia ?
 
Purpurowy kuśnierz ma pewnego rodzaju specyficzny talent do gromadzenia wokół siebie takich właśnie nieskomplikowanych jednostek, jest to ciekawe zjawisko socjologiczne z uwagi na fakt, że ciągnie się już tyle lat w przestrzeni medialnej, a dalej są całe tabuny dzbanów łykające frazesy
Chłop ma jednostajną intonację, gada jak robot i serwuje jakieś banały, głównie gówno-hasła motywacyjne, które ci ludzie pierdolą swoim dzieciom i znajomym aby ich pouczać. A w dalszym ciągu prócz rzeźby na czole, ma też rysy mięśni co dalej pośród takich środowisk budzi grozę i respekt.
 
Back
Top