Mario ,,dociążator'' Pudzianowski - temat zbiorczy

1707213245880.png
 
Kiedy zaplanowałeś sobie bieganko parenascie kilometrow o 5:30 rano, ale średnie chłopiska jeszcze nie skończyły zbierać czeresni z sadu
View attachment 91244
Aż paszczękę wykrzywiło, tam przepoteznie musiała wyobraźnia wyrabiać nadgodziny na sam widok chłopaków w ogrodniczkach pracujących w sadzie. Niewykluczone że jednemu opadło ramiączko i efekt został uwidoczniony na zdjęciu
 
Zaintrygował mnie poniższy fragment. Właściwie najpierw zaniepokoił, bo się zastanawiałem, po co to wiaderko. Pyton sugeruje, że to po to, żeby goście nie zamulali w telefonach, jednak wcześniej wspomina o alkoholizacji i że wtedy "luzują wary". W mojej głowie pojawiły się tak fundamentalne pytania, że aż musiałem je zwerbalizować:

• skąd ta paranoja u sympatycznego Pytonatora?
• czy po akcji z wiadrem Mariusz przeszukuje jeszcze swoich gości, sprawdzając, czy nie ukryli gdzieś drugiego telefonu?
• czy to prawda, że w piwnicy są zamontowane ogromne magnesy, które niszczą wszelkie urządzenia elektroniczne?
• i najważniejsze:
co tam sie dzieje.jpg
Jeżeli przychodzimy do mnie usiąść, porozmawiać, pośmiać się, to tam mówię, w korytarzu jest wiaderko. Kto tego nie akceptuje, do domu wynocha. [...] Wiadomo, że po 2-3 piwach czy głębszych, po jednej secie czy drugiej, wiadomo, że człowiek po prostu luzuje wary. Bo tego człowiek potrzebuje. [...] Jeżeli ktoś tego nie akceptuje, tylko chce żyć sobie telefonem, to idź sobie, żyj telefonem, nie siadaj tutaj
 
Zaintrygował mnie poniższy fragment. Właściwie najpierw zaniepokoił, bo się zastanawiałem, po co to wiaderko. Pyton sugeruje, że to po to, żeby goście nie zamulali w telefonach, jednak wcześniej wspomina o alkoholizacji i że wtedy "luzują wary". W mojej głowie pojawiły się tak fundamentalne pytania, że aż musiałem je zwerbalizować:

• skąd ta paranoja u sympatycznego Pytonatora?
• czy po akcji z wiadrem Mariusz przeszukuje jeszcze swoich gości, sprawdzając, czy nie ukryli gdzieś drugiego telefonu?
• czy to prawda, że w piwnicy są zamontowane ogromne magnesy, które niszczą wszelkie urządzenia elektroniczne?
• i najważniejsze:
To prawda z tym magnesem. Obłożone są nim całe ściany. Przeznaczenie jednak ma inne : goście obowiązkowo mają metalowe majtasy, jak próbują uciec to magnes ściąga i przykleja to tak jakby mała muszka wpadła w dużą sieć. Ofiara nie ma szans. Wije się, jednak Domino dewiant i tak jej zasadzi jabłuszko i spenetruje okrężnicę
 
To prawda z tym magnesem. Obłożone są nim całe ściany. Przeznaczenie jednak ma inne : goście obowiązkowo mają metalowe majtasy, jak próbują uciec to magnes ściąga i przykleja to tak jakby mała muszka wpadła w dużą sieć. Ofiara nie ma szans. Wije się, jednak Domino dewiant i tak jej zasadzi jabłuszko i spenetruje okrężnicę
Brzmi jakby ktoś zwiedzał lochy i się wydostał
 
"Jeżeli przychodzimy do mnie usiąść, porozmawiać, pośmiać się, to tam mówię, w korytarzu jest wiaderko. Kto tego nie akceptuje, do domu wynocha. [...] Wiadomo, że po 2-3 piwach czy głębszych, po jednej secie czy drugiej, wiadomo, że człowiek po prostu luzuje wary. Bo tego człowiek potrzebuje. [...]”

O co chodzi z tym wiadrem? Pudzian nie ma kibla bo za drogi i do wiadra szcza?
 
"Jeżeli przychodzimy do mnie usiąść, porozmawiać, pośmiać się, to tam mówię, w korytarzu jest wiaderko. Kto tego nie akceptuje, do domu wynocha. [...] Wiadomo, że po 2-3 piwach czy głębszych, po jednej secie czy drugiej, wiadomo, że człowiek po prostu luzuje wary. Bo tego człowiek potrzebuje. [...]”

O co chodzi z tym wiadrem? Pudzian nie ma kibla bo za drogi i do wiadra szcza?
Chodzi o to, żeby nie wyciekły nagrania jak chłopakom "luzują się wary" w kazamatach.
 
Brzmi jakby ktoś zwiedzał lochy i się wydostał
Zdecydowanie tak to tylko brzmi. Pozwolę Ci natomiast dać wodze fantazji i uwolnić swoją bogatą kreatywność :)) zastanawiam się tylko : co było podstawą decyzji by umieścić sobie awatar z tym sympatycznym, umięśnionym chłopem ?:) na pewno jakiś ważny tego powód był :) o co tu chodzi ?
 
Zdecydowanie tak to tylko brzmi. Pozwolę Ci natomiast dać wodze fantazji i uwolnić swoją bogatą kreatywność :)) zastanawiam się tylko : co było podstawą decyzji by umieścić sobie awatar z tym sympatycznym, umięśnionym chłopem ?:) na pewno jakiś ważny tego powód był :) o co tu chodzi ?
Jestem założycielem tego tematu i ekspertem od wielkich chłopisk.

Inwigilowalem pod przykrywką lochy przez pewien czas dlatego twój opis wydał mi się znajomy

:roberteyeblinking:
 
Telefony do wiaderka, Pudzian zerka na jąderka,
Chwila, moment, szybka ręka pod prysznicem,
Szuka mydła, czy walczy o życie? :showdatass:

Odpowiedzi tych zagadek można szukać w kazamatach Białej Rawskiej, jeśliś śmiały, Podróżniku...:joe:

Gdyś odważnym, to bez kitu
Sobie żelu weź z pięć litrów...:pudzianfap:
 
Back
Top