Mario ,,dociążator'' Pudzianowski - temat zbiorczy

Każdy na cohones ma obowiązek kupić zapas na cały rok, po tym hydraulika tak staje, że można dociążać wielokrotnie podczas każdej wizyty w lochach.
Na stronie Wallmartu mieli cały karton. Myślę, że zamiast dociążania byłoby już przeciążenie.

1698417068889.png

Btw. nasuwa się pytanie czemu mu zrobili tak czarną mordę. To przecież Wielki Polak.
 
Potwierdza moją opinię, że Zmarszczuch tam dyktuje warunki. KSW bez niego ma wielki problem, Mario bez KSW dostaje milionową ofertę od FAME i Bajlando trwa.
Hm ciekawe też czy FameMma stać na niego.
Niby końcówka medialności i trzeba wycisnąć ile wlezie, ale mimo wszystko szkoda trochę wizerunku "dobrego chłopa" (bo to co mówi Pudzian serio podoba się dużej części społeczeństwa) siedzącego z patusami na konferencji.
Z drugiej strony 3 rundy z Adamkiem w boksie, albo pojedynek z tym Górą albo tym drugim Strongmanem z UK -ciekawe.
Albo z Irańskim Hulkiem.
 
Niby końcówka medialności i trzeba wycisnąć ile wlezie, ale mimo wszystko szkoda trochę wizerunku "dobrego chłopa" (bo to co mówi Pudzian serio podoba się dużej części społeczeństwa) siedzącego z patusami na konferencji.
Przypominam, że mowa o Pudzianowskim, który nie lubi płacić trenerom, chciał brać pieniądze za wywiady itd.. Jeśli z KSW nie ma podpisanych papierów, to tylko kwestią stawki jest jego przejście do Fame.
 
Przypominam, że mowa o Pudzianowskim, który nie lubi płacić trenerom, chciał brać pieniądze za wywiady itd.. Jeśli z KSW nie ma podpisanych papierów, to tylko kwestią stawki jest jego przejście do Fame.
Zwłaszcza stawka dla Okińskiego zajebista -łowca skór zawsze miał łeb do interesów :korwinlaugh:
Od dawna uważam, że jego sukces marketingowy to dzieło jego menadżerki a nie jego.
Fakt faktem jednak, że może ksw nie będzie w stanie mu tyle płacić, coraz gorzej z nimi.

W ogóle Pudzian to jest fajny przykład do case study skrajnego januszostwa i skąpstwa, które szkodzi sknerze oraz cały arsenał pseudomądrości chłopskiego rozumu.

Chociaż ten wysoki wyrok za pobicie, to jak sędziowie musieli się z nim szarpać -cos może brał za dużo...
 
Znalazłem prawdziwą perełkę. Jest to rozmowa telefoniczna z pewnym słynnym gejem trollowanym przez młodych chłopaków którzy nagrywali to i wrzucali na jutuba. Reupload konwersacji z 2010 roku po walce Mariusza z kawaguczim, już wtedy kto miał wiedzieć ten wiedział ocb:juanlaugh:

ustawiłem kluczowy moment


PUDZIAN JEST JEDNYM Z NASZYCH! :DC:
 
Last edited:
Znalazłem prawdziwą perełkę. Jest to rozmowa telefoniczna z pewnym słynnym gejem trollowanym przez młodych chłopaków którzy nagrywali to i wrzucali na jutuba. Reupload konwersacji z 2010 roku po walce Mariusza z kawaguczim, już wtedy kto miał wiedzieć ten wiedział ocb:juanlaugh:

ustawiłem kluczowy moment


PUDZIAN JEST JEDNYM Z NASZYCH! :DC:

Złoto :juanlaugh:
Jak ktoś umie niech to nagra bo niedługo zniknie z YT
 
  • Like
Reactions: J.K

Trochę słaby w internatach jestem, ale powyższy link ma ogromny potencjał i sporo wniesie do tej dyskusji.
Generalnie jakiś YouTuber zaprosił Pudziana do wspólnego treningu, a ten odpowiedział ze lubi takich chłopaków jak on, młodych i zawziętych i ze on kiedyś trenował 10 lat w piwnicy obok pieca paleniskowego. Na koniec puścił mu dwa oczka i zwrócił się do niego per „Młody chłopaku”
 

Trochę słaby w internatach jestem, ale powyższy link ma ogromny potencjał i sporo wniesie do tej dyskusji.
Generalnie jakiś YouTuber zaprosił Pudziana do wspólnego treningu, a ten odpowiedział ze lubi takich chłopaków jak on, młodych i zawziętych i ze on kiedyś trenował 10 lat w piwnicy obok pieca paleniskowego. Na koniec puścił mu dwa oczka i zwrócił się do niego per „Młody chłopaku”

Mario powiedział, że może kiedyś, a nie zgodził się od razu, bo ten sportowy szczur jest za chudy. Musi wbić towar, przymasowac co najmniej do 90kg żeby być wielkim chłopiskiem i wtedy Mariusz wpadnie do jego piwnicy i będzie dociążanie.
 
Back
Top