Marcin Najman oczyszczony z zarzutów

defthomas

Vale Tudo
Championship
Cohones
MMARocks
Marcin_Najman_powody_Fot_4162062.jpg


Za Interią.pl:

W 2006 roku postawiono mi zarzuty z poważnego paragrafu, dotyczyły wymuszeń rozbójniczych. Od samego początku mówiłem, że jestem niewinny, że to tylko pomówienia moich wrogów - relacjonuje w rozmowie z INTERIA.PL szczęśliwy Najman.

- Wiele w tym czasie naczytałem się na swój temat, jaki to ze mnie bandzior. Teraz po czterech latach sąd mnie uniewinnił. Ciekawe, co teraz napiszą ci, którzy tak mnie przez te lata kopali? - zastanawia się "El Testosteron".
czytaj dalej

Oczyszczony z zarzutów pięściarz planuje w najbliższym czasie wrócić na ring. Najman kolejną walkę najpewniej stoczy we wrześniu.

- Razem z Jurkiem Kulejem planujemy zorganizować w Częstochowie galę boksu zawodowego. Jesteśmy w trakcie rozmów z urzędem miejskim w Częstochowie, jeżeli uda nam się tą galę zorganizować, to wtedy we wrześniu stoczę walkę bokserską, a w grudniu powalczę w formule MMA na gali KSW. Natomiast, jeżeli gala w Częstochowie się nie odbędzie, to wtedy najpewniej we wrześniu pojawię się na KSW - wyjaśnia nasz rozmówca.

Niewykluczone, że "El Testosteron", który w MMA zadebiutował w grudniu ubiegłego roku, przegrywając z Mariuszem Pudzianowskim, swoją drugą walkę na gali KSW stoczy z mistrzem tej federacji w wadze średniej, Krzysztofem Kułakiem. Obydwaj zawodnicy są zainteresowani skonfrontowaniem swoich umiejętności w ringu.
 
Chetnie zobacze go z Kulakiem. To bedzie bardzo ciekawe ;) Zobaczymy jak Najman sie zachowa z dobrym zawodnikiem mma, ile wytrzyma itd
 
Ok, ale wyjaśnijcie mi w jakiej niby wadze mieliby się zmierzyć. kułak wyraźnie powiedział że w swojej obecnej wadze czuje się najmocniej i nie ma zamiaru "już walczyć z grubasami". Najman by sobie musiał chyb nogę odciąć żeby zejść do wagi Kułaka.
 
Zaraz zaraz


Czy Pan Najman to jakaś święta krowa? Najpierw walczy z Pudzianem w jak by nie było bardzo głośnej walce a teraz ma walczyć z mistrzem organizacji? Może jeszcze o pas beda walczyć?
 
Dla KSW jak i samego Kułaka ta walka to strzał w 10 z marketingowego punktu widzenia.
Kułak ma charyzmę, fotogeniczną twarz i cięty język, więc HYPE przed tą egzekucją (no co - szczery jestem) na KSW 14 byłby stratosferyczny, pudelki, wp, onety, wybiórcze, fukcty i inne tego typu periodyki nadawałyby o tym cały czas na cały kraj i po wygranej Krzysiek stałby się znaną osobą w kraju (czyli wśród casual viewers) i łatwiej byłoby promować następne gale z jego udziałem bez posiłkowania się dużą ilością freaków pokroju Najmana.
Takie starcie jest w interesie KSW i całego mma, ponieważ przyspieszyłaby uniezależnienie się od freaków pokroju Pudziana, Najmana (choć zawsze tacy będą, bo to dobrze winduje słupki oglądalności) do charyzmatycznych pełnokrwistych fighterów i chyba o to chodzi.
Po takiej walce na KSW XXX sam udział Kułaka podnosiłby zainteresowanie casuali, którzy znając tego pana zaciekawieni poświęcili wieczór na oglądanie gali mma.

Wejście Brocka wywindowało zainteresowanie UFC (już wtedy duże) do atmosferycznych poziomów.
 
tak Dyrma, świetnie to ująłeś. Saku, pamiętaj też, że to Kułak raczej rzuca wyzwanie Najmanowi a nie odwrotnie :)
 
Back
Top