Marcin Held - przyszłość ? w 2013 ?

kibicGDZ

Jungle Fight
Light Heavyweight
Jak widzicie przyszłość naszego młokosa ? Zakładamy, że wygra turniej, potem ewentualnie walkę o pas i co dalej? Myślicie, że zostanie zauważony i otrzyma szansę występów na 1 w europie i 2 na świecie organizacji mma :-). Wszak poprzeczkę trzeba stawiać coraz wyżej, a na BFC świat się nie kończy.
 
Przykro mi ale jakby wygrał z Chandlerem nawet, to podpisałby cyrograf Bellatora.
 
Nie bardzo widzę sens jego startów w KSW. Z kim niby miałby się tu bić? W BFC ma póki co Alvareza, Hawna, Weedmana, Pellegrino. A kogo dosanie tu? Warburtona?
 
Nie wiadomo jak pan Darek z pieniążkami stoi. Ale w sumie SF pada. UFC weźmie pewnie tylko kilku zawodników. Byłoby w czym wybierać. Ostatecznie Melendez kontuzjowany to Healy do wzięcia :P
 
Nie wysyłajcie Helda do KSW. Niech chłopak idzie swoim torem, niech robi karierę za granicą, a ciepły kurwidołek zostawmy dla etatowców KSW. Po co Marcin ma psuć sobie karierę wiążąc się z podobno najlepszą federacją w Europie?
 
Jeśli Marcin nie wygra turnieju, to powinien przyjechać na MMA Attack 3, o ile się dogada z Dareczkiem. Jeśli wygra, to wie ktoś w jakim czasie powinien dostać walkę o pas z Chandlerem?
 
Gdyby wygrał pas to nigdzie poza Spike go nie obejrzycie tak długo jak go trzyma.
 
A z Lombardem jak było, odszedł od UFC z pasem (zwakował) czy wcześniej stracił?
 
Skończył mu się kontrakt i UFC zaproponowało lepsze warunki. Pasa w walce nie stracił.
 
gdyby wygrał, to byłoby zajebiście, co źle sobie rekord poprawiać z pozycji mistrza ? : D Lombard zgolił nie przegrywając czyli zwakował
 
@Egraam <- Lombard stracił pas to oksymoron :-)



EDIT: Held w 2013? Jeśli wygra pas to BFC, jeśli wygra "tylko" turniej to może może Silva wyśla mail, jeśli przegra turniej to BFC i wypady do PL mam nadzieję...
 
Paradoksalnie może mu na lepsze wyjść przegranie walki o pas. Kto to wie, ile go będą trzymać jak zostanie mistrzem. Walczyłby bardzo rzadko, w Polsce też byśmy go nie zobaczyli...



Z drugiej strony nie wyobrażam sobie samego siebie siedzącego przed tv ze skwaszoną miną, oglądającego cieszącego się Marcina po urwaniu nogi Chandlera. Chyba nie ma co gdybać, niech urywa ile wlezie :).
 
http://www.bloodyelbow.com/2012/11/19/3666894/bellator-81-judo-chop-marcin-held-and-the-lost-art-of-the-toe-hold



Super artykul na bloodyelbow o walce Marcina!
 
Po pierwsze klauzule wyłączające konkurencję obowiązują prócz mistrzów także zwycięzców turniejów i ich finalistów. Po drugie przypadek Lombarda to zupełnie inne okoliczności, teraz kiedy Bellator wchodzi na Spike będą znacznie twardziej trzymać swoje gwiazdy i mogą im zapewnić walki w bardziej regularnych odstępach czasu (co zapewne oznacza koniec walk poza tą organizacją, zwłaszcza jeśli zawodnicy tacy jak Dantas zaliczają wtopy).
 
Tomek jesteś może posiadaniu kopii takiego kontraktu kogoś z czołówki BFC? Może ktoś takie coś gdzieś opublikował? Chętnie bym poczytał.
 
Tomku, wiadomo już może czy przenosiny BFC na Spike oznaczają większą ilość turniejow rocznie? Bo skoro zaczynają już w styczniu a nie jak zawykle miało to miejsce - w marcu...
 
@chudy-tomek



Nie widziałem nigdy kontraktu BFC na oczy. To wszystko strzępy informacji, które przewijają się tu i ówdzie w artykułach i audycjach poświęconych MMA.



@Madman



Nic na ten temat nie słyszałem.
 
Jeżeli wygra turniej i walkę o pas to posiedzi w BFC trochę. Ja jednak i tak liczę na to, że Marcin jak najszybciej dostanie się do UFC.
 
Nie mam się gdzie wypowiedzieć ale uważam że gala naumer 83 ma skandaliczną rozpiskę. Nie rozumiem jak final Shamhalaev - Martinez, Zoila Frausto i Zak Makowsky mają pociągnąć galę, zwłaszcza w porównaniu do rozpiski z Volkov - Hale, MPumbu - Vegh o pas (+ smaczek dla Polaków w postaci Heldzika). Jesli to mozliwe to powinni tu wrzucić Pitbulla z Curranem (jeśli jest już zdrowy) albo kimś innym.
 
Ja liczę, że Marcin troche posiedzi w tym BFC, a jego akcje przez ten czas pójdą w górę. Zwiększy się jego rozpoznawalność dzięki czemu dostanie większy kontrakt w UFC. Lombard teraz trzepie kokosy więc czemu nie Held? Mam nadzieję, że Marcin zostanie gwiazdą bellatora i kibice mma go pokochają.
 
ja tez mam nadzieje, ze tam posiedzi troche, conajmniej 3-4 lata, bedzie wygrywac, jego wartosc wzrosnie, tym bardziej na spike. wtedy ufc zaprponuje mu juz konkretna kase
 
Chciałbym aby jak najdłużej trzymał się USA, po prostu tam walczą najlepsi a Marcinek się do nich zalicza:)
 
Nie ma sensu na razie pchać Marcina do UFC, Bellator jest dobrą organizacją, w której przy regularnych walkach będzie się rozwijał. Za parę lat może być jedną z największych gwiazd Bellatora, a przechodząc do UFC być czołowym lekkim na świecie. Przed Marcinem długa i miejmy nadzieję pełna sucesów kariera.
 
Ktoś się orientuje jak pod względem finansowym wypada walka finałowa ? Wiem, że za wygranie jest chyba 100 tyś $ natomiast jak z przegraną - 10 tyś $ jak w każdej innej walce czy jednak trochę więcej ?
 
Witam, mam pytanko. Finałowa walka Marcina jest pokazywana "Live" Na C+Sport? W programie jest napisane, że jest o 2 w nocy z piątku na sobotę ale nie ma napisane czy jest "na żywo" Wolę się nie rozczarować i tutaj spytać. Z góry dzięki.
 
Jesli to prawda z ta transmisja to az chce sie powiedziec nareszcie i zaraz dodac czemu tak pozno. Przeciez godziny w ktorych odbywaja sie gale w USA to i tak raczej "martwy" przedzial dla polskiej stacji TV. Raczej ciezko mi wyobrazic sobie jakakolwiek inna pozycje, ktora zepewni C+ wieksza ogladalnosc o 2 nad ranem niz wystep Polaka. Chyba, ze jest jakas wielka roznica w cenie miedzy live a pozniejsza emisja.
 
Back
Top