1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Manhoef w turnieju Strikeforce.

Discussion in 'Forum MMA' started by GLF, Jul 2, 2010.

 1. GLF

  GLF KSW
  Heavyweight

  Dołączył:
  Jan 31, 2010
  Komentarze:
  6,028
  Zdobyte Lajki:
  138
  Punkty:
  2,790
  Home Page:
  MMAjunkie.com powołując się na Scotta Cokera donosi, iż w turnieju wagi średniej organizowanym przez Strikeforce być może zobaczymy holenderskiego uderzacza Melvina Manhoefa (MMA 24-7-1).


  Obecnie No Mercy bierze udział w innym turnieju. Już za 8 dni czeka go starcie z Tatsuyą Mizuno (7-5) na Dream 15 (rozpiska) w ramach półfinału czteroosobowego Grand Prix wagi półciężkiej.


  Być może udział w turnieju Strikeforce da Manhoefowi sposobność by zrewanżować się za nokaut jaki zafundował mu Robbie Lawler (zobacz na mmavideos.pl) podczas jedynego jak dotąd występu Holendra w organizacji wywodzącej się z kalifornijskiego San Jose. Poza wspomnianą dwójką, jako prawdopodobnych uczestników ośmioosobowego turnieju wymienia się także: Dana Hendersona, Ronaldo "Jacare", Jasona Millera, Tima Kennedyego a także mistrza Strikeforce w wadze półśredniej - Nicka Diaza. Miejsce w turnieju ma także dostać zwycięzca mistrzowskiego pojedynku Sengoku: Jorge Santiago vs. Kazuo Misaki.


  Coker rozwiał jednocześnie wątpliwości "naszych" redaktorów informując, iż Cung Le (7-1) nie weźmie udziału we wspomnianym turnieju. Przypomnę, że Le był niegdyś mistrzem Strikeforce w wadze średniej, ale zrzekł się tytułu, gdy postanowił skupić się na karierze aktorskiej.


  Jak już dziś informowano, aktualny mistrz dywizji, w której odbędzie się turniej - Jake Shields - został zwolniony z kontraktu i najprawdopodobniej na dniach zasili UFC.
   
 2. Domator89

  Domator89 Maximum FC
  Heavyweight

  Dołączył:
  Apr 25, 2010
  Komentarze:
  1,709
  Zdobyte Lajki:
  4
  Punkty:
  2,790
  Dobra wiadomość
   
 3. Dominik Durniat

  Dominik Durniat ONE FC
  Light Heavyweight

  Dołączył:
  Jul 26, 2009
  Komentarze:
  2,512
  Zdobyte Lajki:
  2,088
  Punkty:
  2,790
  Płeć:
  Male
  która:D? bo jest ich tu kilka
   
 4. Wojsław Rysiewski

  Wojsław Rysiewski KSW

  Dołączył:
  Mar 5, 2008
  Komentarze:
  14,076
  Zdobyte Lajki:
  747
  Punkty:
  2,790
  W przypadku Strikeforce wolałbym poczekać na bardziej konkretne informacje. Z tych zawodników możliwych w turnieju: Henderson nie chce już walczyć w MW, Misaki/Santiago walczą w Senegoku wtedy kiedy ma startować turniej, Manhoef walczy w GP Dream, Diaz i Miller są zawieszeni za bójkę w Nashville.
   
 5. GLF

  GLF KSW
  Heavyweight

  Dołączył:
  Jan 31, 2010
  Komentarze:
  6,028
  Zdobyte Lajki:
  138
  Punkty:
  2,790
  Home Page:
  Tak, a słynny catchweight o title shota zakończył się tym, że King Mo zmierzy się z Feijao ;)
   

Share This Page