Mamed zostaje w KSW

nie zobaczę nie uwierzę. Wątpie, żeby w grudniu pojawił się Tomek na KSW, nie wiem w ogóle nie wierzę, żeby się Gorilla pojawił w KSW.
 
Dla mnie jest to bardzo dobra opcja, bo wiadomo, ze z zagranicy to ściągną mu jakiegoś przeciętnego albo emeryta który 20 lat temu bił się w Pride. A tak to po pierwsze Polak po drugie hardkorowi będą zadowoleni po trzecie kowalskich też to może bardziej zainteresować, wystarczy zareklamować, że Drwal to pierwszy Polak w UFC a po czwarte kolejny zawodnik z kim na dłużej może się związać KSW.
 
Drwal przecież jest w konflikcie z K&L. Nie wiem jaką kasę musieliby mu zaproponować, aby u nich wystąpił. Bardziej realne opcje to: Horwich, Miranda, Filho i Santiago.
 
Wydaje mi się, że jeżeli konflikt nadal jest to raczej Drwal musiałby zapłacić KSW żeby u nich wystąpić. Ale z tego co pamiętam K&L niedawno wypowiadali się na jego temat dosyć dobrze więc kto wie...
 
A to jest ktoś nie mający kontraktu na wyłączność, którego Mamed nie poskładałby w pierwszej rundzie? xD
 
Reaktywacja MMAA, jest chyba niemal pewna, wiec raczej tam bedzie Drwal walczyl ?
 
Do tej walki w stanach pożegnam się narazie.



Strikeforce bez wyłączności :) na 100%
 
zadam wam głupie pytanie stawiając moją (wątpliwą) reputacje na szali... Mamed ma szanse na maincard w pierwszej walce (strikeforce) czy raczej będzie w under?
 
Miał walczyć 3 marca z Jacare, ale dostał ofertę z krótkim wyprzedzeniem czasowym i nie przyjął walki. Zamiast Mameda walczył Bristol Marunde.
 
Back
Top