Mamed kończy karierę. Co wykombinuje KSW w 2019 roku?

KML

Maximum FC
Welterweight
Nowy rok, nowe wyzwania. Nie ukrywajmy po zakończeniu kariery przez Mameda, fatalnej postawię Popka i schyłkowi kariery Pudziana przed włodarzami KSW stoją nowe wyzwania. Jak waszym zdaniem powinna zacząć się ,,nowa era KSW" w 2019 roku i jakimi zestawieniami można pobudzić rynek zwykłych ,,zjadaczy chleba"?
Czy KSW zapłaci za swoją chciwość? Nie ukrywajmy w poprzednich latach KSW było nastawione tylko i wyłącznie na zysk. Gale KSW w otwartej telewizji były sporadyczne, liczyło się tylko PPV. Oczywiście jest jeszcze Pudzian, Ford, Kołecki, ale są to już zawodnicy wiekowi. Widzicie jakieś nowe gwiazdy, które będą sprzedawać PPV?
 
Ja już PPV nie kupie. Nie było studia , żadnych gości, wywiadów Borka po ang.Nic się nie działo.
 
Inne nację mają swój akcent jako znak rozpoznawalny doceniany nawet w filmach. Borek pokazał nam w Hard Way w jaki sposób sie promować i chlubić tożsamością.
 
Małyszem hahahaha dobreee tego jeszcze nie słyszałem hahahahahahahaha kwicze haha
 
Co Krs wykombinuje ? :

1025695d45d0283gowno_dla_chris_f.gif
 
Nic dalej będą wysprzedawać hale. Ludzie chodzą na KSW, a nie na zawodników.

Ludzie może i wykupują bilety i chodzą na hale w pierwszej kolejności dla samej marki KSW, ale już PPV często wykupują właśnie dla nazwisk. Co pokazują wyniki PPV tych gal, na których walczył Mamed lub (i) Pudzian oraz te, na których nie walczyli. Te drugie sprzedawały się zdecydowanie gorzej.
 
Co pokazują wyniki PPV tych gal, na których walczył Mamed lub (i) Pudzian oraz te, na których nie walczyli. Te drugie sprzedawały się zdecydowanie gorzej.
Są gdzieś wyniki PPV KSW? Serio pytam, bo zawsze tylko jest gadanie o rekordzie a nigdy nie widziałem żadnych konkretnych liczb.
 
Ludzie może i wykupują bilety i chodzą na hale w pierwszej kolejności dla samej marki KSW, ale już PPV często wykupują właśnie dla nazwisk. Co pokazują wyniki PPV tych gal, na których walczył Mamed lub (i) Pudzian oraz te, na których nie walczyli. Te drugie sprzedawały się zdecydowanie gorzej.

Kłamie Pan. Nigdzie nie ma wyników podanych, zawsze jest rekordowa sprzedaż.
 
Back
Top