Mamed Khalidov vs. Yoshiyuki Nakanishi na KSW 29

Kaxiki

Oplot Challenge
Featherweight
Mistrz Deep, według japońskiego serwisu kimura ma zawalczyc w Polsce 6 grudnia. Japonczyk ma rekord 15-3, min. wygrana z Sakuraiem.
 
Bez jaj, to ten drugi Japończyk który był tam gdzieś w rozważaniach byłby lepszy. Zapomniałem nazwiska, ale rekordzik miał dobry.
 
oleos@ Fukuda wiadomo ze lepszy,



ale ani jeden ani drugi nie zawalczy z Mamedem ,mam nadzieje
 
Szczerze mówiąc po poziomie przeciwnika dla Borysa, to dla Mameda też się jakiegoś kozaka nie spodziewałem... potem Kawulski albo Lewandowski powie że miał być Okami, ale się zesrał i przyjechał "równie dobry" japończyk ;]
 
Ten 2 japoniec to Fukuda jeśli o tego Ci chodzi. Nakanishi ma walkę 21 grudnia właśnie na Deep to wątpie żeby wział walkę u nas. Z 2 strony nikogo dobrego się nie spodziewam dla Mameda tak więc kto to nie będzie średnio mnie interesuje...
 
Ale wygrzebali mu przeciwnika. Ostatnia walka decyzja z Sakuraiem. Oszałamiająco :D Oby to nie było oficjalne info.
 
Respect, no w 1 z Ryutą klepał balachę, więc lepsza już wygrana decyzja ;-)



Mam nadzieję, że jednak ktoś inny będzie.
 
Jak dla mnie to kolejna bzdura, która lada moment zniknie z forum. Zresztą mało wiarygodna jako ściema:

- ten gość ma zaklepaną walkę tuż po KSW
- Japończycy nie są specjalnie opłacalni, ze względu na spore koszta logistyczne i ta informacja przewijała się wielokrotnie (Sakurai był wyjątkiem ze względu na "historię" z Mamedem)

Nie chciało mi się sprawdzać zbyt dokładnie, ale ciężko mi było znaleźć ten mityczny serwis "kimura", który niby napisał o walce. Podejrzewam, że nawet coś takiego nie istnieje.
 
Back
Top