Mamed, czy kiedykolwiek myślałeś aby pójść na imprezę? Wywiad po walce z Guidą.

Meru

Moderator
Cohones
Przypomniała mi się taka perełka i udało mi się ją znaleźć w czeluściach internetu. W słabej jakości ale jest. Uważam, że to jest tak dobre, że zasługuje na odrębny temat :lol::dance: Let's begin :smile:

 
Duet K&L zamiast od pirackich transmisji powinni zaczac od usuwania takich filmikow z internetu...

Body all night long!
 
Dziwnie oglądać Stephana Quadrosa zadającego pytania Mamedowi i słyszeć Mauro Ranallo. Jakoś mi się to ze sobą kłóci.
 
HAHAHAHAHAHAH kurwa oplułem monitor! Samuraj Kawul taki kozak wszędzie chyba trzeba mu co jakiś czas pokazać ten filmik żeby przypomniał sobie jaki z niego czereśniak był :mamed:
 
Tak blisko byl wielkiego swiata. Co by to bylo gdyby Pudzian nie wkroczyl do MMA, duet K&M jezdzili by ze swoimi zawodnikami po roznych organizacjach jako promotorzy? Mamed na 99% bylby w UFC.
 
:mamed::mamed::mamed::mamed::mamed::mamed::mamed::mamed::mamed::mamed::mamed::mamed:
O kurwa, ale Kawul ulany wieprzu, hahahahahahahahah. I ta panika w głosie "mów, mów, mów, mów, mów!" :DC:
 
Pewnie poza bajem i Tjem , to niejeden by sie w stresie wyłożył na pierwszym pytaniu, ale co tam. Beka, to beka !
200.gif
200.gif
200.gif
 
dobra historia na śmieszną anegdotę przy lampce czegokolwiek co tam panowie piją :)

Stres, głośno, człowiek skupiony na czymś innym, lapsus do przyjęcia. Stare materiały promocyjne KSW lepszym źródłem beki są.
 
Back
Top