Mamed Chalidov w programie Świat się kręci

VoRaNeK

Jakub Chrzciciel
bandicam-2013-10-16-20-04-03-158.jpg
http://www.dailymotion.com/video/x161396_kreci-sie-swiat_travel
 
D

Deleted member 2903

Guest
Dotrwałem do 4 minuty! Czekam na występ mistrza u boku Irka Bielenika w reklamie proszku do prania :D
 

Halny

KSW
Heavyweight
Myślałem, że będzie o czymś innym, jakoś mnie to nie interesuje za bardzo, obejrzałem, bo chciałem zobaczyć co ma Mamed do powiedzenia na ten temat, ale to nie mój temat.
 

Born2kill

UFC
Heavyweight
Mamed zaprezentował się bardzo dobrze. Nie przerywa nagminnie jak większość, nie krzyczy jak niektórzy. W sumie fajnie też zargumentował tą sytuację.Z jednej strony uważam, że prawo miejscowe powinno górować nad prawem religijnym. U nas się tego nie robi, więc nie mogą tego robić, tyle. Jeśli religia pozwalałaby na jakiś konkretny "Debilizm" to mielibyśmy w kraju na to zezwolić, bo taką ktoś ma religię mimo, że może być wyznawców 15stu...?Z drugiej strony to prawda, że zwierzęta traktuje się "jak zwierzęta" i mówienie o ich cierpieniu w trakcie śmierci po często i brutalnym życiu to trochę mało sensowna kwestia. Zwierzę i tak zostaje zabite i robimy większy problem z tego zamiast zająć się czymś istotnym.
 

jedi.k

Jungle Fight
Heavyweight
Świat się kręci, Szymon Majewski Show, Kuba Wojewódzki, Jaka to melodia... coś opuściłem?:) aaa M jak Miłość...
 

Born2kill

UFC
Heavyweight
Lepiej by niedzielny widz włączył KSW by zobaczyć jak ten Mamed się prezentuje w ogóle w ringu niż dlatego, że walczyć ma ktoś kto nie umie, ale jest znany.
 

Nievinny

Oplot Challenge
Middleweight
nie chcę nikogo obrażać, ale kiedy słyszę o szacunku muslimów do zwierząt to od razu myślę o tym...http://www.sadistic.pl/ciapaty-gangbang-vt236891.htmGeneralnie cała dyskusja powinna zostać zamknięta tym stwierdzeniem, że mniejszości narodowe nie mają prawa narzucać swoich obyczajów i tradycji w miejscu gdzie obecnie przebywają. Nie pasuje? Niech wracają do siebie zabijać zwierzęta i siebie nawzajem.Możemy mieć jedynie nadzieję, że nigdy nie pójdziemy drogą UK czy innych "postępowych" krajów i obce obyczaje nie będą stały na równi z naszymi.
 

myrmidon

Brutaal
Bantamweight
Nievinny

Generalnie cała dyskusja powinna zostać zamknięta tym stwierdzeniem, że mniejszości narodowe nie mają prawa narzucać swoich obyczajów i tradycji w miejscu gdzie obecnie przebywają.

Zgadzam się z tym w 100%. Jeżeli dasz im palec to urwą ci rękę, to znaczy że Twój kraj już nie będzie Twoim krajem. Większosć zawsze powinna decydować, w końcu to demokracja.

seinfeld.gif


Nievinny
Nie pasuje? Niech wracają do siebie zabijać zwierzęta i siebie nawzajem.
Zgadzam się.
 

Fresh

UFC
Welterweight
Chyba nigdy nie widzieliscie jak sie na polskiej wsi zabija chociazby kure na rosol, jak kura biega po podworku bez glowy z tryskajaca z szyi krwią to widok malo przyjemny ale zjesc taki rosolek przygotowany przez babcie to czysta przyjemnosc.
 

Arlovski

UFC
Heavyweight
Generalnie cała dyskusja powinna zostać zamknięta tym stwierdzeniem, że mniejszości narodowe nie mają prawa narzucać swoich obyczajów i tradycji w miejscu gdzie obecnie przebywają.O MóJ BOŻE JAKI NIETOLERANCYJNY FASZYSTA:-)

Co do tego filmiku. Ten obok Mameda to dobre kombo: pedał, Judaista, wegetarianin. C-C-C-OBMO!Odbiegając trochę od tematu, słyszeliście o nowej "aferze" prosiakami i makro? To dopiero ludzka hipokryzja.
 

nieczytajcietegoponiżej

Brutaal
Featherweight
Odbiegając trochę od tematu, słyszeliście o nowej "aferze" prosiakami i makro? To dopiero ludzka hipokryzja.
Po prostu młodzi, wykształceni mieszkańcy wielkich miast są zszokowani mrożącymi krew w żyłach doniesieniami, jakoby mięso produkowano z martwych zwierząt.
 

Comber

UFC
Light Heavyweight
Właśnie, nie rozumiem tej afery z prosiakami. Przecież taki prosiaczek z rożna to rarytas. O co całe oburzenie?
 

Keylock

Bellator
Lightweight
Właśnie, nie rozumiem tej afery z prosiakami. Przecież taki prosiaczek z rożna to rarytas. O co całe oburzenie?
Ktoś to ładnie podsumował stwierdzeniem "ludzie dowiedzieli się, że szynka ma oczy"

Po prostu młodzi, wykształceni mieszkańcy wielkich miast są zszokowani mrożącymi krew w żyłach doniesieniami, jakoby mięso produkowano z martwych zwierząt.
+1
 

mnih

ONE FC
Heavyweight
Zdaje się, że dzisiejsze trójkowe "Za, a nawet przeciw" było w tym temacie. Do posłuchania tutaj:
http://www.polskieradio.pl/9/302/Artykul/958085,Uboj-rytualny-tradycja-czy-okrucienstwo
 
Top