Mam Pewniaka Mam Pewniaka - Sezon 4

No to nie stawiaj, bo jak więcej osób postawi, to na pewno nie wejdzie - takie prawa natury.
Przeciw wam będę stawiał. Tylko kurwa boję się tego Antka bo on nic jeszcze nie trafił, prędzej czy później musi mu wejść i to może być ten raz, a tobie wchodziło to ci nie wejdzie :lesnarhappy:
 
Co ty pierdolisz jak on ma wszystko na czerwono. Weź narkotyki i wróć.
Tylko ja pisałem o 3 SEZONIE, bo w 4 S, to dopiero były 4 kolejki... czyli Antek może został w blokach, ale jeszcze może wyjść na plus w tych typach...
 
Hwdp

Rano o 8 dałem swój typ bo myślałem że gala dzisiaj ale skasowałem jak się zorientowałem ! Nikt nie widział :D

Poczekam na koniec tygodnia :kaczy:
 
Amatorzy to by przegapili galę i weszli zdziwieni że już po... :facepalm: a tak kolega @zielony666 to tylko semi pro... :wink::lol:
@Siedem oczywiście... :confused: :facepalm: :lol: bo @zielony666 to nie grał nigdy w Mam Pewniaka!
:benny:
Tak to jest jak przeskakuje się po tematach
:muttley:
PS. a dlaczego kolego Latający Holendrze... nie grałeś, bo Ja to chociaż zaliczyłem S1... a dopiero później zostałem mistrzem LMS w zawieszeniu... niczym Manuel Charr:lol: a teraz tu tylko wrzucam statystyki... i czasami coś skrobnę :wink:
:hi::zakręcony:
 
@Siedem oczywiście... :confused: :facepalm: :lol: bo @zielony666 to nie grał nigdy w Mam Pewniaka!
:benny:
Tak to jest jak przeskakuje się po tematach
:muttley:
PS. a dlaczego kolego Latający Holendrze... nie grałeś, bo Ja to chociaż zaliczyłem S1... a dopiero później zostałem mistrzem LMS w zawieszeniu... niczym Manuel Charr:lol: a teraz tu tylko wrzucam statystyki... i czasami coś skrobnę :wink:
:hi::zakręcony:


Mam pecha do hazardu Dobry Człowieku. Raz udało mi się jebnąć sporo i od tamtego czasu wszystko przegrywam.
 
@Siedem oczywiście... :confused: :facepalm: :lol: bo @zielony666 to nie grał nigdy w Mam Pewniaka!
:benny:
Tak to jest jak przeskakuje się po tematach
:muttley:
PS. a dlaczego kolego Latający Holendrze... nie grałeś, bo Ja to chociaż zaliczyłem S1... a dopiero później zostałem mistrzem LMS w zawieszeniu... niczym Manuel Charr:lol: a teraz tu tylko wrzucam statystyki... i czasami coś skrobnę :wink:
:hi::zakręcony:
Dawaj cipko, zagraj, pokaż klasę, albo chociaż jaja.
 
Back
Top