Mam Pewniaka Mam Pewniaka - Sezon 3

Aktualizacja kursów i rozpiski

Mam Pewniaka s03e01
UFC Fight Night: Rozenstruik vs Gaziev

Walka wieczoru:


265 lb: Jairzinho Rozenstruik 2.32 - 1.59 Shamil Gaziev

Karta główna:

205 lb: Vitor Petrino 1.32 - 3.32 Tyson Pedro
125 lb: Alex Perez 3.60 - 1.28 Muhammad Mokaev
135 lb: Umar Nurmagomedov 1.07 - 7.72 Bekzat Almakhan
125 lb: Matt Schnell 3.73 - 1.26 Steve Erceg

Karta wstępna:

185 lb: Eryk Anders 1.21 - 4.32 Jamie Pickett
135 lb: Vicius Oliveira 1.80 - 1.99 Benardo Sopaj
135 lb: Javid Basharat 1.12 - 5.85 Aiemann Zahabi
185 lb: Christian Leroy Duncan 1.32 - 3.28 Claudio Ribeiro
155 lb: L'udovit Klein 1.10 - 6.48 AJ Cunningham
155 lb: Loik Radzhabov 2.37 - 1.57 Abdul-Kareem Al-Selwady

Termin typowania - 02.03.2024 19:30

@Siedem @Joker @Dawca Organu @Cassius42 @Wolf @Senator Kozioł @Ceylon @RaphTaba @BoLomen @Polish Experiment @TomOne @Miskatonic @Wojna @TheNotoriusAdam @tHeHiGhL@NdRoBbEr @Olo @Clemenza08 @typymmapl @Jakub Madej @gostyniak @Stachu @respect @Bambosze @saczken @MORANES @kraks @Gaara @Prorok Izajasz @zychal @Goat Talk @SigisMundis @q. @Zuku @w4ar @osk
 
Last edited:
Ciekawe czy typ coś w relacjach ujawnił, czy po prostu taki ogórek :kawulpokapoka:

@Cassius42 mamy coś na tego pana? Nie chodzi mi o nagie fotki... :korwinlaugh:
Kazach (17-1) a wygrane z:
3x N/A, 7-7, 0-2, 0-1-1, 4-4, 12-6(kontuzja)
7-2, 7-12, 1-2, 11-7-1, 11-5, 12-7,

+ ARG (16-3) pkt (23)
który dostawał KO1 (61 i 35 sekund)
+ BRA (12-5-2)
+ BRA (15-6) (1-2 Jungle Fight) - KO3 (23)
(158 cm!) 2 sek. przed gongiem... w ostatniej walce przed UFC.

Porażka z:
KAZ (19-2) - SUB 2 (20)
przegrał z V. Oliveira (19-3) (wystąpi na tej gali co KAZ w prelimsach!) na UAE Warriors (21 r) na pkt (1-0 Contender) który to przegrał z Quiñonez (18 r) (1-2 UFC) ostatnio poddanym na gali Moreno vs Royval 2...
Kazach z mocno nabitym rekordem na ogórkach i przeciętniakach i ...
Wygrana z Ser-od Bilguun (0-2) :lol:

A za przeciwnika będzie miał Umar (16-0) (4-0 UFC)
(3-2, 8-8, 4-2, 7-4 UFC)
W ostatniej walce znokautował Barcelos'a (KO1) który poddał Quiñonez...
Swoją dziwnie to wygląda że (16-0) jest takim wielkim faworytem nad (17-1) ale pewnie też magia nazwiska Nurmagomedov robi tu też robotę i zakłady idą w tą stronę...
 
Kazach (17-1) a wygrane z:
3x N/A, 7-7, 0-2, 0-1-1, 4-4, 12-6(kontuzja)
7-2, 7-12, 1-2, 11-7-1, 11-5, 12-7,

+ ARG (16-3) pkt (23)
który dostawał KO1 (61 i 35 sekund)
+ BRA (12-5-2)
+ BRA (15-6) (1-2 Jungle Fight) - KO3 (23)
(158 cm!) 2 sek. przed gongiem... w ostatniej walce przed UFC.

Porażka z:
KAZ (19-2) - SUB 2 (20)
przegrał z V. Oliveira (19-3) (wystąpi na tej gali co KAZ w prelimsach!) na UAE Warriors (21 r) na pkt (1-0 Contender) który to przegrał z Quiñonez (18 r) (1-2 UFC) ostatnio poddanym na gali Moreno vs Royval 2...
Kazach z mocno nabitym rekordem na ogórkach i przeciętniakach i ...
Wygrana z Ser-od Bilguun (0-2) :lol:

A za przeciwnika będzie miał Umar (16-0) (4-0 UFC)
(3-2, 8-8, 4-2, 7-4 UFC)
W ostatniej walce znokautował Barcelos'a (KO1) który poddał Quiñonez...
Swoją dziwnie to wygląda że (16-0) jest takim wielkim faworytem nad (17-1) ale pewnie też magia nazwiska Nurmagomedov robi tu też robotę i zakłady idą w tą stronę...
Nie uwzględniłeś najważniejszego, za Kazachem przemawia siła przyjaźni!
Według schematów znanych z anime czyni to z niego potencjalnego faworyta, bukmacherzy o tym nie wiedzą :beczka:
 
@Cassius42 grasz w tym sezonie?
Nie wiem 50/50 bo jednak oglądając walki UFC głównie :wink: miałem większą przyjemność gdy nie grałem, bo w S1 było więcej stresu tym bardziej że miałem serię trafionych typów w LMS, a tak oglądam sobie spokojnie i nie muszę kibicować swojemu typowi (bo mogę np. bardziej lubić rywala itp.), tak samo było w samej końcówce gdzie jeszcze zwracałem uwagę na to co kto inny postawił.
I dochodzi do tego analiza walk w KSW obstawianych osobno (w S1 tego nie było) czyli 2 gale w 1 tyg. do wytypowania...
A w S3 e1 np. taki Gaziev (1,59) było nawet wyżej, dobry typ, ale wtedy bym musiał życzyć wygranej Ruskowi i mu jednak kibicować :confused::siara:
PS. a jak taki Beltran uwalił mój najwyższy typ tym przedwczesnym przerwaniem walki, a później NC... to się mocno wk... (wypaczył mi typowanie, bo wtedy liczył się iloczyn) a jakbym nie grał to pewnie dużo szybciej by mi przeszła złość...
 
Last edited:
Nie wiem 50/50 bo jednak oglądając walki UFC głównie :wink: miałem większą przyjemność gdy nie grałem, bo w S1 było więcej stresu tym bardziej że miałem serię trafionych typów w LMS, a tak oglądam sobie spokojnie i nie muszę kibicować swojemu typowi (bo mogę np. bardziej lubić rywala itp.), tak samo było w samej końcówce gdzie jeszcze zwracałem uwagę na to co kto inny postawił.
I dochodzi do tego analiza walk w KSW obstawianych osobno (w S1 tego nie było) czyli 2 gale w 1 tyg. do wytypowania...
A w S3 e1 np. taki Gaziev (1,59) było nawet wyżej, dobry typ, ale wtedy bym musiał życzyć wygranej Ruskowi i mu jednak kibicować :confused::siara:
nie badz pizda wezmiesz Positivum i bedzie git
 
Nie wiem 50/50 bo jednak oglądając walki UFC głównie :wink: miałem większą przyjemność gdy nie grałem, bo w S1 było więcej stresu tym bardziej że miałem serię trafionych typów w LMS, a tak oglądam sobie spokojnie i nie muszę kibicować swojemu typowi (bo mogę np. bardziej lubić rywala itp.), tak samo było w samej końcówce gdzie jeszcze zwracałem uwagę na to co kto inny postawił.
I dochodzi do tego analiza walk w KSW obstawianych osobno (w S1 tego nie było) czyli 2 gale w 1 tyg. do wytypowania...
A w S3 e1 np. taki Gaziev (1,59) było nawet wyżej, dobry typ, ale wtedy bym musiał życzyć wygranej Ruskowi i mu jednak kibicować :confused::siara:
PS. a jak taki Beltran uwalił mój najwyższy typ tym przedwczesnym przerwaniem walki, a później NC... to się mocno wk... (wypaczył mi typowanie, bo wtedy liczył się iloczyn) a jakbym nie grał to pewnie dużo szybciej by mi przeszła złość...
Ojejku stresujesz się bo bierzesz udział w zabawie na forum... i to bez żadnej stawki
Kasjusz czy ty jestes 17letnią Julką?
 
Ojejku stresujesz się bo bierzesz udział w zabawie na forum... i to bez żadnej stawki
Kasjusz czy ty jestes 17letnią Julką?
Nie chodzi o stres tylko o przyjemność oglądania gali :dance:(plus czas na analizę, bo ja podchodziłem do tego profesjonalnie:wink:), a stawka jest tu duża, po pierwsze primo prestiż Cohones:bye:, po drugie podium zostaje wyróżnione "wielką pogrubioną czcionką" przez redaktora roku Cohones @Jakub Madej :hi:
:juanlaugh:
 
Gala UFC i aż tylu ogromnych faworytów...
1.07, 1,10, 1.12, 1.21 i underdodzy +5, 6, 7!!! chyba rekord
:benny:
 
Back
Top