Mam Pewniaka Mam Pewniaka - Sezon 1

z wielkim bolem serca bo Gamer to moj ulubiony polski fighter poza Joanna Jedrzejczyk ale kierujac sie rozumem i stojka ktora tu jest duzo lepsza po stronie Armana

RAFAEL FIZIEV 1.67
 
@Jakub Madej nie rozumiem tej tabelki, dlaczego wpisałeś nasze kursy jak nie wygraliśmy? Nie powinno być 0 albo na -? I co jak teraz np ja i @Drzewo trafimy tego samego typa po 2.0 to ja będę miał po następnym tygodniu w tabeli 4 a on 7?

Ta tabela 31 miejsc powinna być odwrócona do góry nogami, i być na minusie, ja tu chyba nie rozumiem, jak mi odpiszesz to skasuj ten post normalnie żeby syfu nie było.


Bryce Mitchell 1.65
Kursy nietrafione nie mają znaczenia, nie liczą się. Zostawiłem je żeby już po prostu były, powiedzmy „dla formalności”. W Excelu mam to na czerwono, tutaj się to nie wyświetla.

Jak traficie tego samego typa to będziecie na tym samym miejscu w tabeli i mieli ten sam kurs, bo liczą się tylko trafione typy.

31 to jest miejsce które ex aqueo zajmują wszyscy, którzy nie trafili swojego typu. Wszyscy są na tym samym miejscu, bo nie trafili.
 
Kursy nietrafione nie mają znaczenia, nie liczą się. Zostawiłem je żeby już po prostu były, powiedzmy „dla formalności”. W Excelu mam to na czerwono, tutaj się to nie wyświetla.

Jak traficie tego samego typa to będziecie na tym samym miejscu w tabeli i mieli ten sam kurs, bo liczą się tylko trafione typy.

31 to jest miejsce które ex aqueo zajmują wszyscy, którzy nie trafili swojego typu. Wszyscy są na tym samym miejscu, bo nie trafili.
Okej teraz już rozumiem, dzięki
 
Drzewiasty, nie odgapiaj
:jimcarrey:
Widzę, że przyjąłeś identyczną taktykę więc bez sensu żebyśmy zawsze obstawiali to samo.
W takim razie ja
Montserrat Rendon 2.90
Jak odgapiaj, jak nikt wcześniej takich głupot tu nie obstawiał w tym sezonie... Wcześniej jeszcze na Mitchella przeciwko Rosasowi postawiłem, licząc że nie odpali, no ale musiał garbaty popsuć wszystko :jarolaugh:
 
Jak odgapiaj, jak nikt wcześniej takich głupot tu nie obstawiał w tym sezonie... Wcześniej jeszcze na Mitchella przeciwko Rosasowi postawiłem, licząc że nie odpali, no ale musiał garbaty popsuć wszystko :jarolaugh:
Nie odgapiaj w sensie, że ostatnio napisałem, że cały sezon będę obstawiał tylko najwyższe kursy, bez żadnej analizy :lol:
 
Btw jak ktoś chce wziąć udział w „Najlepszym Typerze” a nie był w pierwszej części to jak najbardziej zapraszam. Jedynie w Last Man Standing nie ma możliwości dołączenia.
 
Back
Top