Mam Pewniaka Mam Pewniaka [Edycja II] - Sezon 4

Michalski
dario-gif.108257


Bannon
 
W takich momentach żałuję, że skończyłem z analizowaniem gal i stawianiem kuponów :jon:
Ja też żałuję że nie kleje kuponów, ale mnie wciąga hazard za bardzo, kiedyś grałem, przestałem, próbowałem wrócić ale było to samo i wolę nie ryzykować, widocznie dalej nie panuje nad swoim hazardem, bo do kart też mam słabość, dla mnie to taka adrenalinka się włącza że mogę siedzieć całą noc. Nie mówię tam ze bym wyciągał kursy po 5, ale jakieś duble na 3.0 to pewnie bym trafiał.
 
Back
Top