Mam Pewniaka - ankieta z potencjalnymi zmianami od 3. sezonu

Status
Not open for further replies.

Jakub Madej

Moderator
Cohones
Hejka,

W związku z komentarzami i sugestiami dotyczącymi pewnych ewentualnych zmian, robię ankietę, która będzie trwała pełny tydzień (do soboty 24.02), a ewentualne zmiany wejdą w życie od początku trzeciego sezonu.

1. Typowanie tylko gal UFC?

A. Niech zostanie, jak jest, czyli jeden odcinek = jedna gala KSW lub UFC. W weekend czasami są dwa odcinki, a rzadko pojawiać się mogą bonusowe gale, takie jak FEN przy okazji ostatniego KSW. Jeden sezon trwa około półtorej miesiąca.

B. Typujmy tylko gale UFC, bez KSW. Jeden sezon może trwać około 2.5 - 3 miesiące, w zależności od intensywności gał UFC w kalendarzu.

C. Jeszcze inny pomysł, prośba o opisanie.

2. Brak typu w NT - co wtedy?

A. Niech zostanie, jak jest, czyli każdy ma dowolność typowania danych odcinków jak chce. Dopuszczalna jest więc opcja omijania kolejek, przykładowo po udanym początku sezonu można odpuścić resztę, żeby mieć dobry wynik.

B. Dopuszczalne jest odpuszczenie trzech kolejek w jednym sezonie - obojętne czy przez to czy się zapomniało, czy przez podejście taktyczne, bo dana gala komuś nie pasuje. Brak typów w czterech kolejkach powoduje brak możliwości dalszego typowania w sezonie.

C. Dopuszczalne jest odpuszczenie jednej kolejki w jednym sezonie - obojętne czy przez to czy się zapomniało, czy przez podejście taktyczne, bo dana gala komuś nie pasuje. Brak typów w dwóch kolejkach powoduje brak możliwości dalszego typowania w sezonie.

D. Nie ma żadnej żadnego odpuszczania i każdy powinien typować sezon od początku do końca. Brak typu w jednej kolejce powoduje brak możliwości dalszego typowanie w sezonie.

E. Jeszcze inny pomysł, prośba o opisanie.
 
1 w takim razie proponuje rozdzielić to na Polskę i zagranicę, tak że co tydzień będą poprostu regularnie dwa typy do podania.
2 myślę że C jest najlepszą opcją
 
1
Jeżeli autor ma czas i chęci rozdzielenie tego na Polskie gale i osobno UFC to najlepszy pomysł.
2
Tutaj C lub D bedzie odpowiednie zeby to jakoś ustabilizować
 
korwin-gif.56152
 
Podział Polska - zagranica nie ma większego sensu przy obecnej zasadzie 10 kolejek, polski sezon musiałby trwać chyba z pół roku.
Chyba, że chcecie typować każde nołnejmowe gale z Wypierdkowa Małego - to powodzenia.

1. A - w sezonie mamy zwykle 8 gal UFC i 2 polskie, myślę, że tak jest ok.
2. C lub D
 
zmieniam 2 na D.
Pomyślałem z C że w sumie można dać komuś szanse jak mu się zapomni, ale z drugiej strony Jakub daje przypomnienia i ciężko przeoczyć, jak się bawić to się bawić i niech to będzie poważnie robione.
 
1. A
2. Może po prostu brak typu traktować tak samo jak zły typ (-1.00)? Wtedy celowe odpuszczanie nie ma sensu, a jednocześnie jak ktoś zapomni zatypować w danym tygodniu to wciąż może grać dalej. A jeśli nie to głosuję na opcję D.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top