Magiczne P a statystyki

pajęczny

Oplot Challenge
Heavyweight
Panowie, a w szczególności @Szady , mam na tapecie od dłuższego czasu stworzenie pewnego rodzaju programu, który wyliczałby mi w Excelu prawdopodobieństwo wygranej danego zawodnika. W dłuższej perspektywie chcę go zastosować do surebetów, lecz na ten moment dopiero go buduję, a potem będę testował. Oczywiście cały model ma za zadanie znalezienie algorytmu, który pozwoli mi na wyliczenie magicznego P:

V = P * K
gdzie:
V - value
K - kurs
P - % prawdopodobieństwa

Żeby wyliczyć P, chciałbym wziąć kilka warunków, jednym z nich byłaby analiza statystyk danego zawodnika i tu moje pytanie: skąd wziąć wiarygodne statystyki? Czy staty zawodników na stronie UFC (przykład) są wiarygodne?
 
Wyliczanie magicznego P be like...

giphy.gif
 
za duzo surbetow w MMA nie zrobisz, o ile jakis buk typu ohmbet czy betsafe nie wystawi swoich genialnych kursow to nie masz zadnych szans, zeby cos wiecej zarobic
 
Ja nie dam rady, ale mam nadzieję, że gdy będzie potrzebował przelać środki na konto u jakiegoś bukmachera to rozwiejesz jego wątpliwości dotyczące przelewu bezpośredniego na konto z karty płatniczej czy też na skrila :)
Ok.
Więc jak puszczę kolejnego wodnistego kleksa, to zagryzę Grzechem i sprawdzę po raz steny, czy z karty płatniczej można zrobić wpłatę, a po wszystkim , gdy mi i tak sie nie uda, skoczę umyć giry do zlewu, gdyż dziś poniedziałek :kis:
 
Back
Top