Mackenzie Dern podpisała kontrakt z organizacją Legacy FC, zadebiutuje 22 lipca

Cloud

UFC
Light Heavyweight
MMARocks
awfafw.jpg



Jedna z najbardziej utytułowanych zawodniczek sportów chwytanych Mackenzie Dern, niedawno ogłosiła, że jest już gotowa przejść z BJJ do MMA. W tym przejściu pomagały jej takie zawodniczki jak Lauren Murphy czy Jocelyn Jones-Lybarger. Dziś wiemy już, że Mackenzie zadebiutuje 22 lipca w organizacji Legacy FC. Dern skwitowała to słowami:



Mam nadzieję, że będę godnie reprezentowała jiu jitsu i dam dobry występ. Oczywiście, będę starała się być agresywna, ale to moja pierwsza walka, więc będę starała się zobaczyć co u mnie wymaga jeszcze doszlifowania.


Dern na swoim koncie ma takie tytuły jak:


  • Mistrzyni świata (2015 czarne, 2012 brązowe & absolute, 2011 purpurowe, 2010, 2009 & 2008 niebieskie)
  • Mistrzyni świata No Gi (2015 czarne absolute, 2012 brązowe, 2011 weight & absolute, 2010 & 2009 niebieskie/purpurowe)
  • Abu Dhabi World Pro Champion (2015 weight & absolute)
  • Pan American Champion (2015, 2012 brązowe, 2011 purpurowe)
  • FIVE Super League Champion (2015)
  • Mistrzyni Europy (2015, 2013 czarne, 2012 brązowe, 2011 purpurowe weight & absolute, 2010 niebieskie)
  • Copa Podio Superfight Champion (2013)


Zawodniczka przejście do MMA tłumaczy chęcią sprawdzenia się w czymś nowym:



Nie mogę tutaj mówić za innych sportowców, którzy też przechodzą do MMA, więc uznaję po prostu, że migracja może następować z wielu powodów. W moim przypadku jest to chęć sprawdzenia się w czymś nowym. Chcę być jak Fabricio Werdum, ale w żeńskim wydaniu, z trzema tytułami mistrza świata: jiu jitsu, ADCC oraz UFC. Mam dopiero 22 lata, jestem zdrowa, wydaje mi się, że mam wszystko by spróbować się w tym nowym wyzwaniu i kiedy już przestanę walczyć, chciałabym mieć własny klub w którym nauczałabym to co kocham, czyli jiu jitsu.
http://www.mmarocks.pl/bjj/mackenzi...-z-organizacja-legacy-fc-zadebiutuje-22-lipca
 
Last edited:
Na początek może być. Jeżeli będzie szło dobrze to przydałoby się podnosić poziom rywalek. Nie orientuję się czy Legacy jest w stanie to zaoferować. Może 3-4 walki i pozniej Invicta.
 
Back
Top