Maciej GÓRAL Górski POWRACA.

"Zadzwoń i zarezerwuj sobie miejsce na treningu!" - ilośc miejsc ograniczona pojemnością magazynka...
 
Screen-Shot-2012-09-06-at-7.49.58-AM-500x498.png
Anderson-Silva-Goes-Paintballing-500x670.jpg




dana-white-grenade-launcher.jpg
Jonny-Jones-Guns-500x381.jpg








brock-lesnar-242.jpg
Fedor_Emelianenko_1000760.jpg




Czego się czepiacie, Góral czerpał przykłady od najlepszych :/
 
A z Różala się śmiać nie wolno, bo jebane hejtery i połowa forum toczy pianę z pyska, że jak to można tak wyśmiewać zza klawiatury idola gimbusów z kutasami na brodzie.
Ja tam lubię Górala, ale trochę beka z niego, niemniej większa z brudnopisu, który mimo wszystko zajebistą walkę dał ostatnio.
 
A z Różala się śmiać nie wolno, bo jebane hejtery i połowa forum toczy pianę z pyska, że jak to można tak zza klawiatury idola gimbusów z kutasami na brodzie.


Rozumiem, że mam w chuj komentarzy na forum,aby żeby nazywać mnie jego połową? Piszę tak, bo nie widziałem aby ktoś inny wyraził się nt. pisania zza klawiatury. A jak widzisz, mojego posta w temacie o Góralu nie ma,więc zluzuj poślady
 
Yagiel, nie jesteś jedynym broniącym Różalskiego i jak zapewne wiesz, było mnóstwo kłótni między "hejterami" i "obrońcami". Nie miałem na myśli konkretnie Ciebie, bo nie widziałem, żebyś się pienił w tych postach.
 
Wiadomo coś w ogóle jaki był finał tej sprawy? Jakieś zawiasy, zarzuty dla Górala ? Co z poszkodowanym ?
 
Back
Top