Maciej GÓRAL Górski POWRACA.

Autheable

Oplot Challenge
Featherweight
Góral trenuje w Szkole Walk na Bemowie!





Szalony wiosenny tydzień w Szkole Walk na Bemowie.
W dniach 24-29 marca 2014 ćwiczysz za darmo.

Przyjdź i sprawdź nas.
Treningi prowadzi Maciej Górski • GóRAL • .

24.03 - PONIEDZIAŁEK ...
20.30-22.00 • MMA

26.03 • ŚRODA
20.30-22.00 • KRAV MAGA • MAOR Israeli Self-defense System

28.03 • PIĄTEK
20.30-22.00 • MMA

29.03 - SOBOTA
12.00-12.30 • MMA wolna mata
14.00-15.30 • KRAV MAGA • MAOR Israeli Self-defense System

Zadzwoń i zarezerwuj sobie miejsce na treningu!
Tel. biuro Szkoły Walk na Bemowie • 604 411 811
 
maras wygral :D. Macie jakis link do tej sprawy bo chyba cos mnie ominelo albo zapomnialem juz o tym
 
Prosto z Fucktu:



http://www.fakt.pl/warszawa-trener-krav-magi-postrzelil-kursanta,artykuly,424215,1.html



Strasznie lubiłem tego gościa za czasów jego występów w KSW. Mam nawet jego koszulkę z tamtego okresu.
 
Co mu strzeliło do głowy aby wracać ?



1800.gif
 
Jeśli informacje o tym "wypadku z bronią" są prawdziwe, to ten pan już nigdy nie powinien nikogo niczego uczyć. Chłop jest skrajnie nieodpowiedzialny.
 
Faktycznie po takiej akcji kto do niego na ten trening przyjdzie ? Chyba potencjalni samobojcy :-). To cos podobnego sie zdarzylo jak na kursie samoobrony Monty Pythona:-).
 
Taka osoba powinna mieć zakaz nauczania i KONIEC tematu , Gdyż jak można na treningu mierzyć w kogoś z naładowanej broni ? I to nie bezmyślny hejt , tylko strach że tacy ludzie nauczają i nawet po takim incydencie mają dalej możliwość kontynuacji .
 
Ostatnio zastanawiałem się co robi ?Jak zarabia na chleb Z tym że zapomniałem o tym strzelaniu.
 
Nie chce mi sie go oglądać. Podobno kiedyś obraził się na kogoś na treningu za to że go nie rozpoznał :P
 
Co by nie mówić, ale facet do walki z Puhakką wyglądał nieźle. Zdecydowanie mój ulubiony zaodnik tamtego okresu.
 
No, ale to jest takie jawnie pewne i zasądzone, że jednak strzełal, a on się za naukę znowu bierze?



"Zadzwoń i zarezerwuj sobie miejsce na treningu!" To tu chyba zamiast treningu powinno być co innego.



Arlovski ten Arlovski jest podobny do Martina z ostatniej gali KSW ;-D
 
Back
Top