Machida: Chciałem skończyć walkę jak najszybciej

Mort

Żołnierz Chrystusa
Lyoto Machida dla Tatame.com, brazilijskiego serwisu o MMA o swojej porażce z Mauricio "Shogunem" Rua:


"Myślę, że strategia Shoguna wpasowała się idealnie akurat w tamten moment, ale ja byłem bardzo dobrze przygotowany. Czasami ludzie próbują znaleźć powód, natomiast dla mnie nie ma żadnej wymówki. Byłem bardzo dobrze przygotowany, skupiony, przez miesiące oddałem całe serce do treningów i niestety nie potoczyło się to tak jak chciałem. Nie ma żadnej wymówki, to był jego dzień, był lepszy ode mnie tamtego wieczoru.. Oglądałem walkę kilka razy i muszę przyznać, że wypełniałem moją strategię, ale Shogun poszedł naprzód i bardzo możliwe, że pragnął pasa bardziej niż ja, gdyż to on był pretendentem. Ja także chciałem skończyć walkę szybko. Nigdy się tak bardzo się nie odsłoniłem, w takim stylu, ale przecież to jest walka i jego cios mnie dosięgnał. W tamtym momencie on był lepszy, ale jest ok. Najbardziej ważną rzeczą w tej chwili jest to jak ja się teraz czuję, przygotowany, zmotywowany i gotowy na nowe wyzwania."


Oryginalny tekst: http://www.bjpenn.com/profiles/blogs/machida-i-wanted-to-end-the


Ja tylko przetłumaczyłem, sorki za jakiekolwiek błędy, jest dosyć późno. ;))
 
Dokładnie. Niestety dla Machidy tym razem to ekipa od Shoguna odrobiła lekcję i przygotowała lepszą strategię.
 
mega szacun dla Lyoto za tę wypowiedź! jestem pewien że wróci bardziej zdeterminowany i po dwóch wygranych walkach znowu dostanie TSa!
 
Po takich wypowiedziach poznaje sie prawdziwego fajtera,
mam nadziej ze zobaczymy w akcji jeszcze Karate Kida
MOczide :D
 
No nie ukrywam że też mi się podoba takie nastawienie ale mam nadzieję że już TS nie dostanie :p
 
Back
Top