Mój Highlight Mirko Cro Cop'a :)

mrfreakz

Maximum FC
Lightweight
Witam. Jeśli założyłem temat nie w tym dziale to przepraszam i proszę o przeniesienie do odpowiedniego działu :)



Chciałbym Wam przedstawić wykonany przeze mnie highlight znanego zawodnika MMA Mirko Filipovicia :) Robiłem go w Windows Movie Makerze co może się wydawać śmieszne, ale nie doceniłem tego programu. Można w nim zrobić naprawdę fajny highlight :) Jestem ciekaw jak się Wam mój film podoba :) Dzięki za jakiekolwiek komentarze. Pozdrawiam :)



 
Fajnie ,że coś w ogóle zrobiłeś i za to duuży plus:-)







Co do hl....Bardzo prostych środków użyłeś, praktycznie jeden rodzaj przejścia między sekwencjami, praktycnzie zero jakichkolwiek dodatków/efektów, czyli:



masz kilka filmików, wycinasz scenki, dajesz 1 przejście, podkładasz muzę, wstawiasz napisy - hl gotowy.



Ocena za całokształt: 3/10 :-)
 
Wiesz to jest dopiero mój pierwszy highlight który robiłem raptem kilka godzin :) Jeśli jeszcze kiedyś najdzie mnie ochota to zrobię następny, tym razem lepszym programem i bardziej rozbudowany i naszpikowany efektami i poświęcę mu więcej czasu :P A za ocenę dzięki :)
 
Dazz dziękuję bardzo :)



Pierwszy utwór to Craig Armstrong - Escape



Drugi zaś to Klaus Badelt - Dark Horse (leciał on podczas openingu KSW 16 :))
 
Bardzo lubie Mirka i akurat o nim chciałem zrobić ten film :) Marzy mi się (zresztą podejrzewam, że nie tylko mi), żeby Cro Cop wygrał walkę z Nelsonem na UFC 137 przez KO najlepiej Left Hick Kick, i z czystym sumieniem skończył swoją wspaniałą karierę :)
 
W poszukiwaniu weny polecam kanał NickTheFace2 http://www.youtube.com/user/NickTheFace2



gość robi niesamowite trailery, dobrze by było, gdybyś podpatrzył sobie, jakich sztuczek on używa.



Co do Twojego trailera, to coś mało scen z pojedynku z Fiodorem, chyba więcej miał tam dobrych akcji :-), ale ogólnie przyjemnie się oglądało, ach ten Pride :-)



Btw. 3 posty pod rząd to przesada, edytuj następnym razem
 
Nie zły HL. Plus za chęci i muzykę. Bo jak bym usłyszał tu nutę z "reqiem for a dream" to chyba bym się porzygał :D



Jakiego następnego fajtera masz na oku ?
 
+ za chęci.
I odrazu mogę ci polecic fajny program do robienia hl (sam w nim robiłem swój pierwszy i póki co ostatni) Sony Vegas, wersje to już sam musisz wybrać. Ja używam wersji Pro 8.0 (nowsze mi nie przypadły do gustu). Jest dużo stronek gdzie możesz ściągnąć wersje trial. Na początku wydawało mi się, że nie ogarne tego programu, ale trochę posiedziałem i teraz wydaje mi się dość prosty. Najlepsze jest to, że do większości rzeczy doszedłem bez tutkow, najlepszą metodą prób i błędów :D

A jeżeli na serio chcesz go naszprycować efektami, to możesz spróbować z Adobe After Effects'em, ale to już cholernie ciężki program.
Napewno zrezygnuj z WMM.

Jeszcze raz Palec w górę:-)
 
Ja używam Pinnacle , ale zatrzymałem się na 9 , bo słabszy komp już zaczął mulić. Jest już chyba 12 nawet , ale nie wiem, bo nie sprawdzałem. Jak masz wszystkie dodatki itp z hoolywood studio (czy jakoś tak) , jak ogarniesz to wszystko - Twoje hl zyskają na jakości. Ps. Ja hl nie robię, a Pinnacle używam do montaży filmów z kamerki cyfrowej.



Także powodzenia i chęci przede wszystkim, bo bez nich żaden program CI nie pomoże. Aha a także dobrej woli Zuffy i innych właścicieli muzy, itp. żeby w ogóle dopuścili Ci to potem na YT. Yo :-)
 
Puczi - dzięki za link :) rzeczywiście jego trailery są genialne :) Było mało scen z pojedynku z Fedorem, ponieważ byłem ograniczony podkładem (chciałem fragment od 4:17 poświęcić OWGP 2006) :) Sorry zapomniałem o tym, że moge zedytować post :)



lukasfight - nigdy w swoim hl nie użyję requiem for a dream bo za dużo widziałem filmików z tym podkładem :) stał się on już nudny po prostu :) kto następny? może Alistair :)



RaphTaba - dzięki znam ten program, tylko że obawiam się że mój komp go nie udźwignie (mam bardzo starego PC'ta) :)







Dzięki wszystkim za dobre słowo :) Pozdrawiam :)
 
lukasfight - nigdy w swoim hl nie użyję requiem for a dream bo za dużo widziałem filmików z tym podkładem :) stał się on już nudny po prostu :) kto następny? może Alistair :)







:-)
 
Mi się podobał. Całkiem dobry, jak na pierwszy.



lukasfight: mam dokładnie tak samo; jak słyszę muzykę z requiem, to :-), wszystkie filmy z tym podkładem są u mnie automatycznie dyskwalifikowane.
 
shooting-ducks-icon.gif
Super%20Duck%20Hunting.png
duckshunter.png
right.png
images
images
35133-cat-shoot-duck.jpg
images



:-)
 
Back
Top