MÓJ BLOG O SPORCIE (W TYM MMA).

Spoko, jeśli chodzi o pisanie, to z czasem się wyrobisz. Musisz dobierać tak słowa żeby to się czytało przyjemnie i miło. Ja miałem takie momenty że musiałem się zatrzymać i wrócić bo nie czaiłem o co chodzi. Sam miałem kiedyś bloga który został zamknięty jakoś w tamtym tygodniu, przekazałem go innym ludziom bo po prostu wyrosłem z wrestlingu ale na fb mam jakąś stronkę z mma. Ogólnie pierdol hejterów, najłatwiej jest klikać jebane posty siedząc w domu i nic nie robiąc. Rób swoje.
 
Dzięki wielkie, że
a) chciałeś przeczytać
b) tak długo i fajnie się rozpisałeś

Dzięki jeszcze raz :)
 
Pisząc o Zlatanie ,,to go różni od Sancheza i Mullera", lepiej brzmi ,,różni go to"
 
Życzę Ci powodzenia i wytwałości. Ja kiedyś też, siedząc na chwilowym bezrobociu zabrałem się za bloga ( thegrimripper.blog.onet.pl ) ale blog umarł, jak znalazłem robotę ;) W każdym razie, podoba mi się Twój styl. Co do koszyków - pełna zgoda w temacie grupy marzeń :)
 
Życzę Ci powodzenia i wytwałości. Ja kiedyś też, siedząc na chwilowym bezrobociu zabrałem się za bloga ( thegrimripper.blog.onet.pl ) ale blog umarł, jak znalazłem robotę ;) W każdym razie, podoba mi się Twój styl. Co do koszyków - pełna zgoda w temacie grupy marzeń :)
Dzięki za opinie

a tymczasem zapraszam, jest nowy post, no i niedługo czas napisać o naszych Paniach :)
http://zabardzokochamsport.blogspot.com/2015/12/to-beda-chyba-najpiekniejsze.html
 
Ciekawe będzie to Euro. Ale wydaje mi się, że pochopnie skreśliłeś Islandię. To twarde chłopy, nie sadza ich na tyłkach słynny islandzki wicher, to i presja Euro też nie powinna. Nie zdziwię się nawet, jeśli mecz Austria-Islandia okaże się spotkaniem o 1. miejsce w grupie :)
 
http://zabardzokochamsport.blogspot.com/2015/12/wielkie-polki-pofina-juz-jest.html

O Polkach naszych pięknych !

Ciekawe będzie to Euro. Ale wydaje mi się, że pochopnie skreśliłeś Islandię. To twarde chłopy, nie sadza ich na tyłkach słynny islandzki wicher, to i presja Euro też nie powinna. Nie zdziwię się nawet, jeśli mecz Austria-Islandia okaże się spotkaniem o 1. miejsce w grupie :)

Skreśliłem ich dlatego, że uważam że ten brak doświadczenia ich zje, w meczach z Polską i Słowacją też nie wypadli najlepiej wiadomo mecz towarzyski nie równa się spotkaniu o punkty, ale będę mądrzejszy przed Euro. :)
 
czemu te zasady sa tak pojebane, ze hiszpania nie ma bezposredniego awansu do rio?
 
Coś o SuperBowl naskrobiesz?
nie ukrywam, że to jedna z dziedzin która mnie nie interesuje ;/
czemu te zasady sa tak pojebane, ze hiszpania nie ma bezposredniego awansu do rio?
Hiszpania zajęła 4 miejsce na Mistrzostwach Świata w Katarze i 2 na Mistrzostwach Europy w Polsce. Drugie miejsce na Mistrzostwach Europy dawałoby awans pod warunkiem, że w finale spotkałoby się na Francję.
 
Back
Top