Lvbet system

MMA4LIFE

Maximum FC
Middleweight
Czy ktos z was gra systemem? Przykładowo system 4/5 ze na 5 zdarzeń jedno może nie wejść. Haczyk jest taki ze jest mniej do wygrania a trzeba trochę więcej włożyć. Mam naprawdę ,,dobra skutecznosc" na 8 zdarzeń nie wchodzi mi przykładowo dwa heh wiec myślę że to ciekawe rozwiązanie. Jakieś opinie ? Sugestie ? Tylko nie piszcie o mniejszych taśmach bo podałem wyżej tylko przyklad
 
Daj dokładny link, jak to działa. Ile mniej do wygrania? Ile więcej trzeba włożyć?
 
@Puczi wejdź na lvbet.pl zrób sobie taśmę z 4 zdarzeń i na kuponie po prawej stronie będziesz miał zakładkę ,,system"
Możesz łączyć systemy przez co masz większą maksymalną wygraną.
Jestem jeszcze laikiem w tej kwesti i teraz w weekend wypróbuję ,,system" na ufc 214.
Mam już dość wkurwiania że mi nie weszła jedna walka albo dwie.
 
System 4/5 to nie jest "mogą wejść 4 walki", tylko to jest 5 zakładów z 4 zdarzeń
1) 1234
2) 2345
3) 3451
4) 4512

System 2/3 to 3 zakłady dwóch zdarzeń:
1) 12
2) 23
3) 31

To nie jest żadna innowacja, tylko po prostu kilka mniejszych taśm zamiast jednej dużej. Na każdym bukmacherze możesz tak sobie zrobić.
 
System 4/5 to nie jest "mogą wejść 4 walki", tylko to jest 5 zakładów z 4 zdarzeń
1) 1234
2) 2345
3) 3451
4) 4512

System 2/3 to 3 zakłady dwóch zdarzeń:
1) 12
2) 23
3) 31

To nie jest żadna innowacja, tylko po prostu kilka mniejszych taśm zamiast jednej dużej. Na każdym bukmacherze możesz tak sobie zrobić.
Dlatego zalożyłem temat by się więcej dowiedzieć :)
To powiedz mi.. w systemie np 2/4 jak mi dwa zdarzenia nie wejdą to kupon jest dalej ważny ?
 
Dlatego zalożyłem temat by się więcej dowiedzieć :)
To powiedz mi.. w systemie np 2/4 jak mi dwa zdarzenia nie wejdą to kupon jest dalej ważny ?

Absolutnie nie.
Jeżeli grasz system 2/4, to znaczy, że wybierasz 4 walki:
Woodley, Lawler, Manuwa, Knight -> i z tego masz 6 kuponów po np 100 zł:

Woodley + Lawler 2.04
Woodley + Knight 2.50
Woodley + Manuwa 1.87
Lawler + Manuwa 2.06
Lawler + Knight 2.70
Manuwa + Knight 2.50

I to po prostu tyle. Porażka Woodleya to 3 kupony w plecy. Porażka Woodleya i Knighta, to przegrane 5 z 6 kuponów i zostaje Ci tylko Lawler + Manuwa po 2.06, a 5 pozostałych kuponów w plecy, więc masz -600 + 206 = -394 po gali.
 
Absolutnie nie.
Jeżeli grasz system 2/4, to znaczy, że wybierasz 4 walki:
Woodley, Lawler, Manuwa, Knight -> i z tego masz 6 kuponów po np 100 zł:

Woodley + Lawler 2.04
Woodley + Knight 2.50
Woodley + Manuwa 1.87
Lawler + Manuwa 2.06
Lawler + Knight 2.70
Manuwa + Knight 2.50

I to po prostu tyle. Porażka Woodleya to 3 kupony w plecy. Porażka Woodleya i Knighta, to przegrane 5 z 6 kuponów i zostaje Ci tylko Lawler + Manuwa po 2.06, a 5 pozostałych kuponów w plecy, więc masz -600 + 206 = -394 po gali.
Jakie jest Twoje zdanie na temat takich systemów ? warte sprawdzenia ?
 
Back
Top