Luca fury

mmafan2

Brutaal
Super Heavyweight
Panowie może ktoś mi wyjaśni jego ,,fenomen" gość ma się za niewiadomo jakiego eksperta.. na swojej stronce ma mega drogie abonamenty a słuchając jego podcastow można odnieść wrazenie ze obstawia tylko faworytów lol a nawet gdy się myli to i tak ma jakieś głupie wytłumaczenia typu: Alexa Grasso może przegrala ale prawie wygrała 3 rundę z herrig. Wtf?
 
Panowie może ktoś mi wyjaśni jego ,,fenomen" gość ma się za niewiadomo jakiego eksperta.. na swojej stronce ma mega drogie abonamenty a słuchając jego podcastow można odnieść wrazenie ze obstawia tylko faworytów lol a nawet gdy się myli to i tak ma jakieś głupie wytłumaczenia typu: Alexa Grasso może przegrala ale prawie wygrała 3 rundę z herrig. Wtf?
Plac nie pierdol!
 
Wyrobil sobie markę jesli chodzi o obstawianie MMA, jest w tym przodownikiem. Ma calkiem niezła skuteczność, a to ze obstawia faworytów to chyba nie problem? Obstawianie kuponów z duza szansa powodzenia ma sens, to co tutaj w większości jest wlasnie mylnie laczone z pojęciem bukmacherki. Nie chodzi o to, zeby postawic "walka zakonczy sie w drugiej rundzie" czy tasmy po kursie 9, bo to rzadko wchodzi. Osobiście nie jestem fanem placenia za typy, nigdy tego nie robiłem, ale Fury wyrobil sobie marke i ma ludzi, ktorzy stale kupuja u niego abonament. Ale to nie jest jedyne miejsce z typami, wystarczy sie dobrze rozejrzeć. Na facebooku jest strona "Mma free betting tips", gdzie masz typy za darmo, sa grane z pomysłem, czesto z analizą i bardzo duży profit tam masz. Wystarczy poszukać, a takimi ludźmi ktorzy sprzedaja typy nawet nie zawracać sobie głowy, chociaz Luca jest dobry w tym co robi.
 
napisałem to z przymrużeniem oka :D stronka jeszcze nie ruszyła więc nie ma co grać aczkolwiek moje typy są dostępne publicznie na pewnym zamkniętym forum, Alves może potwierdzic :)
 
Czyli siebie?

Najlepsza reklama to autoreklama :D

Owszem, Szymon podaje typy na innym forum, ale jest ono zamknięte i trzeba przejść mala weryfikację, zeby tam sie dostać.

Sęk w tym, zeby nie kupować typów od gościa z neta, tylko rozejrzeć się, bo sa ludzie, ktorzy robia to za darmo i z checia pomocy :)
 
Back
Top