Logo MMARocks

konkur

Brutaal
Bantamweight
Ten temat dotyczy loga MMARocks. Trzeba je zmienic. Wiem, ze z zalozenia ma przedstawiac zalozony trojkat, ale wyglada bardziej jak emblemat dresiarzy - lysa glowa, bejsbol po lewej i odwrocony znak Nike po prawej.

Oczywiscie, majac na uwadze bardzo slabe rozeznanie redaktorow tego serwisu jezeli chodzi o sprawy ogolnie zwiazane ze sztuka, moda, itp., postanowilem tu wkroczyc proponujac te oto dwa (niemalze) idealne znaki graficzne.

8whcg0.jpg

ip4ntk.jpg
 
Po UFC 116, czyli po tym jak Wand rozsmaruje Sexiyamę po klatce, ten drugi będzie tak brzydki, ze Konkurowi przejdzie ta miłość. Life is brutal.
 
hahahaha ale konkur jest wielki, znaczy jego projekt loga, jakbym wszedł na MMARocks i zobaczył Sexiyamę jako logo to bym umarł ze śmiechu
 
Hahahaha temat kozak :D Fajne loga konkur, może jakiś GEJzer byłby zainteresowany ? :D A i jeszcze jedno - Dyrma - zajebisty gif, umarłem jak go zobaczyłem :D
 
To logo wyglada jak z czasopisma dla gejów,myśle ze ten kto je zrobil ma duzo mniejsze pojecie o modzie i stylu niz autorzy poprzedniego(całkiem fajnego).
 
@kickboxing


"To logo wyglada jak z czasopisma dla gejów,myśle ze ten kto je zrobil ma duzo mniejsze pojecie o modzie i stylu niz autorzy poprzedniego(całkiem fajnego). " -- hmm czyżbyś miał problemy z poczuciem humoru? xD
 
@seban28:
1413.jpg


@GLF:
Nie znam tego periodyku, moze podzielisz sie swoja wiedza? :-P

@kickboxing:
Nie wiem jak wygladaja loga w czasopismach dla gejow, ale gdyby przedstawialy Sexyame to nagle sprzedaz tych magazynow wsrod plci zenskiej podskoczylaby o kilka milionow

@Mort:
Dobrze, ze nigdy nie widziales mojej tapety na pulpicie - wtedy juz dawno spisalbys mnie na straty.
 
fakt
nowe logi by się przydało
obecne jest dość takie sobie - mówiąc najdelikatniej ;-)

zasada prosta:

góra dwa, trzy kolory, prosty wpadający w oko kształt i już

łatwo powiedzieć :-)

ale i tak warto zrobić
 
Mandaryn, po co to tu wrzucasz , jest przecież wątek dla Pudzianowskiego, tam takie kwiatki niech lądują. Było dowcipnie w tym wątku a zrobiłeś z niego wiochę
 
Wybacz człowieku z miasta. Nie chciałem urazić Twego wysublimowanego poczucia humoru.
PS.
"Wanderlei vs Japończycy = 15 : 0" - Rzeczywiście niezwykle dowcipne. Żart roku. Opowiem znajomym nie będą się mogli przestać śmiać.
 
Gdzie ty tu widzisz żart? To stwierdzenie faktu. Wand pokonał 15 zawodników mma z Japonii, nie przegrał z żadnym.
 
Nudziło mi się,to potraktowałem temat bardziej poważnie :)
I zrobiłem swoja wersję loga

logo01wn.jpg


.
 
Bardzo fajne logo. Ale brakuje jednej rzeczy, aby bylo to logo swietne - tego tajemniczego czynnika X, ktory przyciaga uwage i ze zwyklego znaku graficznego czyni dzielo sztuki.


28jw3c.jpg
 
Back
Top