Konkurs! LIGA MISTRZÓW 2018/19 Liga Typerów

1:0 dla Liverpoolu

@Gienek ocb z tym bonusem 5pkt? Chodziło o wytypowanie uczestników finału czy dodatkowo za wytypowanie dokładne wyniku 8pkt
 
Liverpool 2:0 Tottenham

ale jeszcze myślę, pewnie jutro jak się obudzę na kacu to mogę mieć inną wizję :crazy:
 
1. @chudy 98 pkt
2. @HubiSSJ3 96 pkt
3. @Gienek 88 pkt
4. @panpan 81 pkt
5. @respect 81 pkt
6. @vaicavalo 78 pkt
7. @lukasz4493 73 pkt
8. @sawciu 69 pkt
Jeszcze raz gratulacje dla @chudy za zwycięstwo, drugie miejsce @HubiSSJ3 który trafił idealnie wynik i zgarnął 8 pkt, wystarczyło wytypować jeden dokładny wynik wcześniej i byś był pierwszy, a tak chuj drugi jesteś. Na trzecim miejscu ląduje ja. @chudy @HubiSSJ3 prześlijcie na [email protected] dane do przelewu.

Szykujcie się na kolejnego typera od nowego sezonu LM.
Pozdro

PS. @Cloud można odczepić temat żeby nie wisiał na górze.

xg01l.gif
 
1. @chudy 98 pkt
2. @HubiSSJ3 96 pkt
3. @Gienek 88 pkt
4. @panpan 81 pkt
5. @respect 81 pkt
6. @vaicavalo 78 pkt
7. @lukasz4493 73 pkt
8. @sawciu 69 pkt
Jeszcze raz gratulacje dla @chudy za zwycięstwo, drugie miejsce @HubiSSJ3 który trafił idealnie wynik i zgarnął 8 pkt, wystarczyło wytypować jeden dokładny wynik wcześniej i byś był pierwszy, a tak chuj drugi jesteś. Na trzecim miejscu ląduje ja. @chudy @HubiSSJ3 prześlijcie na [email protected] dane do przelewu.

Szykujcie się na kolejnego typera od nowego sezonu LM.
Pozdro

PS. @Cloud można odczepić temat żeby nie wisiał na górze.

xg01l.gif
To jest na pewno jakieś oszustwo. Zgłaszam to do komisji gier i zakładów
gratulacje i dzieki za zabawę ;)
 
1. @chudy 98 pkt
2. @HubiSSJ3 96 pkt
3. @Gienek 88 pkt
4. @panpan 81 pkt
5. @respect 81 pkt
6. @vaicavalo 78 pkt
7. @lukasz4493 73 pkt
8. @sawciu 69 pkt
Jeszcze raz gratulacje dla @chudy za zwycięstwo, drugie miejsce @HubiSSJ3 który trafił idealnie wynik i zgarnął 8 pkt, wystarczyło wytypować jeden dokładny wynik wcześniej i byś był pierwszy, a tak chuj drugi jesteś. Na trzecim miejscu ląduje ja. @chudy @HubiSSJ3 prześlijcie na [email protected] dane do przelewu.

Szykujcie się na kolejnego typera od nowego sezonu LM.
Pozdro

PS. @Cloud można odczepić temat żeby nie wisiał na górze.

xg01l.gif

Poszło :beer:
Wczoraj się szczerze mówiąc wahałem czy nie postawić 3-1, ale widziałem, że zrobiłeś to Ty i @chudy co powodowałoby, że miałbym pewne podium, więc uznałem, że jak zmienię na taki wynik, to będzie to trochę frajerskie zachowanie z mojej strony i zostałem przy 2-0. Jak widać uczciwość popłaca, mało zabrakło. Dzięki za organizację :friends:
 
Poszło :beer:
Wczoraj się szczerze mówiąc wahałem czy nie postawić 3-1, ale widziałem, że zrobiłeś to Ty i @chudy co powodowałoby, że miałbym pewne podium, więc uznałem, że jak zmienię na taki wynik, to będzie to trochę frajerskie zachowanie z mojej strony i zostałem przy 2-0. Jak widać uczciwość popłaca, mało zabrakło. Dzięki za organizację :friends:
Ja z tego samego powodu dałem 2:1 a nie 2:0 bo mówię sobie, „chuj nie zabawa” jak dam identycznie jak Ty. Gratki.
 
Back
Top