Leszek Pawlega Najgorszy Sedzia Polskiego MMA

A

Alibaba

Guest
Witam. Jak w temacie.
Wstawiam wszystkie mniejsze i większe wałki sędziego Pawlegi jakie udało mi się znaleźć.
Sędzia ten punktuje według takich zasad:
Polak przegrywa dajemy runde remisową
Runda jest wyrównana, dajemy Polakowi
Zaczynamy tutaj świeża punktacja
Walka wyrównana, Polak jednak w pierwszej rundzie zaliczył nokdaun, w drugie został obalony. W trzeciej totalna dominacja Norwega.
CAFnCd-UwAAVORA.jpg:large

tutaj koleny popis, walka dwóch Polaków, bardzo wyrównana
jednak Pawlega widzi to inaczej
6-gniadek.jpg

kolejna wyrównana walka, no to damy Polce wiadomo
3-kowalkiewicz-faria.jpg

tutaj Lesia chyba koledzy poprawili, bo zmienił jednak zdanie mimo totalnej dominaci Vaso chciał dać 10:9 dla Macieja, a może się pomylił? na pewno
10678811_704863999569095_4373074884972777389_n.jpg

Tutaj jednak Leszek potrafi dać nawet 10:7 podczas totalnej dominacji, jednak w walce trzeciej rundzie Webera z Danelsim pokusił się jedynie o 10:9
f06d53914d62e4b50255a1e1979150be.jpg

Pudzian o ile dobrze pamiętam, pierwsza runda była dość wyrównana, ale Leszek oczywiście pomoże Mariuszowi
85ba6b5d4d506d52e67a6fd353bea21d.jpg

Za dużo nie widać walka Kowalkiewcz vs Sukopova
Walka wyrównana, wiele osób pisało, że Karolina przegrała 2 rundy
Lesio jednak daje 30:26 dla Karoliny
183karolina.jpg

Nasz wygrywa damy 10:8, nasz przegrywa damy 9:10
595002.jpg

Reszta popisów Leszka
416005.jpg

blachowicz_alexander_karta2.jpg

Tutaj niezłe kombo wałek na Zikicu, Thomsponie
leszek-pawlega-001.jpg

Zapraszam do dyskuji i proszę o pisanie w jakich organizacjach jeszcze Leszek sędziuje, oprócz KSW i Areny Berserkerów, żeby każdy wiedział gdzie można się spodziewać wałków.
Pozdrawiam Leszka Najbardziej żenującego sędziego w Polskim MMA!
 
:lol::lol::lol:

Nie kasujcie, proszę!

A tak poważnie - czy tylko mi się wydaje, że Pawlęga to kolejny sędzia, który uległ presji środowiska? Jak kiedyś był skłonny dawać 10-7 z dupy, tak teraz żałował Meekowi 10-8...
 
Tutaj wpis zawodnika oszukanego przez pana Leszka
Don't know what to say! Really happy about alle the support, but I'm dying inside...
It was a tough fight, but I felt I got the better of it...
2 close rounds, but I knocked him down with a knee in the end of the First, and landed a good takedown in the second.
3. round speaks for it self.... 10-8, + DQ for mouth piece shit...."
się nie dziwie, że później taka opinia jest, że w Polsce trzeba wygrać przed czasem, wśród gościnych zawodników
i mają racje!
 
Witam. Jak w temacie.
Wstawiam wszystkie mniejsze i większe wałki sędziego Pawlegi jakie udało mi się znaleźć.
Sędzia ten punktuje według takich zasad:
Polak przegrywa dajemy runde remisową
Runda jest wyrównana, dajemy Polakowi
Zaczynamy tutaj świeża punktacja
Walka wyrównana, Polak jednak w pierwszej rundzie zaliczył nokdaun, w drugie został obalony. W trzeciej totalna dominacja Norwega.
CAFnCd-UwAAVORA.jpg:large

tutaj koleny popis, walka dwóch Polaków, bardzo wyrównana
jednak Pawlega widzi to inaczej
6-gniadek.jpg

kolejna wyrównana walka, no to damy Polce wiadomo
3-kowalkiewicz-faria.jpg

tutaj Lesia chyba koledzy poprawili, bo zmienił jednak zdanie mimo totalnej dominaci Vaso chciał dać 10:9 dla Macieja, a może się pomylił? na pewno
10678811_704863999569095_4373074884972777389_n.jpg

Tutaj jednak Leszek potrafi dać nawet 10:7 podczas totalnej dominacji, jednak w walce trzeciej rundzie Webera z Danelsim pokusił się jedynie o 10:9
f06d53914d62e4b50255a1e1979150be.jpg

Pudzian o ile dobrze pamiętam, pierwsza runda była dość wyrównana, ale Leszek oczywiście pomoże Mariuszowi
85ba6b5d4d506d52e67a6fd353bea21d.jpg

Za dużo nie widać walka Kowalkiewcz vs Sukopova
Walka wyrównana, wiele osób pisało, że Karolina przegrała 2 rundy
Lesio jednak daje 30:26 dla Karoliny
183karolina.jpg

Nasz wygrywa damy 10:8, nasz przegrywa damy 9:10
595002.jpg

Reszta popisów Leszka
416005.jpg

blachowicz_alexander_karta2.jpg

Tutaj niezłe kombo wałek na Zikicu, Thomsponie
leszek-pawlega-001.jpg

Zapraszam do dyskuji i proszę o pisanie w jakich organizacjach jeszcze Leszek sędziuje, oprócz KSW i Areny Berserkerów, żeby każdy wiedział gdzie można się spodziewać wałków.
Pozdrawiam Leszka Najbardziej żenującego sędziego w Polskim MMA!
Łukaszu, srogie piguły.
 
Rozumiem że czepianie się Leszka jest ok i zawsze ktoś się znajdzie komu coś nie będzie pasowało.
Zamiast czepiać się tego sędziego bo i tak już niejedno wiadro pomyj zostało na niego wylane czepcie sie innych patologii związanych z sędziowaniem polskiego MMA.
Dwie polskie organizacje, które mówią o sobie druga siła maja większe problemy niż Leszek.
Plmma i Fen nie publikują kart wiec nigdy nie będzie kontrowersji bo nie macie jak ocenić poszczególnych sędziów. A Jagielski to już calkowte dno.W Plmma sędziują sobie koledzy albo tak jak ostatnio Ziółkowski sedxiuje w środku walkę Kurze gdy ten otwarcie mówi ze chce rewanżu z nim.
 
Ale od ksw wymaga się więcej bo to 2 federacja świata pierwsza w europie i pierwsza w kraju
 
komentarze po walce Weber Meek vs Danelski idealnie ukazaujący jak sędziuje się w Polsce
"PolishMMA... Curruption since.. Forever.."
 
tutaj zawiedzony zawodnik po walce
jedzie teraz na casting do TUFa, życze mu powodzenia, może będzie jakaś sprawiedliwość
 
Ja nie wiem kto jest gorszy, sam Pawlega czy ludzie sprowadzający dobrych sędziów a potem dający właśnie jemu punktowanie walki o pas ?
 
Jestem ciekaw, jak długo jeszcze będzie bronił go Wojsław. Leszek to dla mnie ten sam poziom co pani Irena Preiss
 
Walka niezbyt łatwa do punktowania i sam wstrzymam się z rzucaniem kamieniami. Zważywszy jednak na fakt, że LP ponownie udało się rozjuszyć forumowiczów, którzy chętnie nawiązują do niewidomych celebrytów, ciśnie mi się na zwoje mózgowe aluzja do mało znanej w Polsce kreskówki:

Oh Magoo, you've done it again!
gTTb1nh1.jpeg
 
Last edited:
Przy ogłaszaniu werdyktu jak usłyszałem, że 3 sędzia punktujący to Pawlęga to wiedziałem, że wygra Reljic. Jedna próba poddania wg Pawlęgi pomimo przewagi w całej walce tego drugiego, wystarczyła do spieprzenia Atilli najważniejszego dnia w tym roku. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że to nie pierwszy raz.
 
Niedługo slowo Pawlęga wejdzie do slownika synonimow. Synonimem tego slowa bedzie walek. W ten sposob slowo Pawlega bedzie mozna uzywac w taki sposob: W tej walce byl pawlęga. Na tej gali byly dwie pawlegi.
 
szanse, że pojedzie po KSW są takie jak to, że Niesiołowski zacznie jechać po PO.
Jak można mieć do niego o to pretensje? Przecież to normalne że nawet jeśli komuś się coś nie podoba w swoim pracodawcy to nie krytykuje się go publicznie, tym bardziej na forum.
 
Back
Top