Lesnar vs Undertaker

Anusiak

Brutaal
Bantamweight
Mega Freak który spokojnie pobił by wszelkie rekordy sprzedaży PPV :) Czy UFC się na to zdecyduje...... ?

Undertaker ma niezłe BJJ a jego Gogoplata to zabójcza bron :)


Fajerwerki w tym starciu były by gwarantowane :)
 
ja chce zobaczyć Brooke Hogan kontra Kim Kardashian albo ta gówniara od Osbournów
 
Osbourne nawet charakteryzacji do wwe nie potrzebuje
kelly_20osbourne_1_.jpg
 
Mówi się że Lesnar ma walczyć z Undertakerem ale na Wrestemani (największej gali PPV od WWE)
 
OStatnio ją troche podkręcili ( Osbourne )
kelly-osbourne-4.jpg
.
A co do tego Undertakera, to przecież sam mówił, że dla niego trochę za późno na mma.
 
A i Dana powiedział, że dopóki Lesnar ma kontrakt z UFC jego walka w WWE jest nie możliwa.
 
a ja wolałbym walkę Brock Lesnar vs. Zach Gowen 2.
Zestawienie takich zawodników to była żenada na maksa. Ale taki jest wrestling...
 
A słyszeli o tym że WWE wciąż nie rezygnuje z zatrudnienia Brocka Lesnara na Wretlemanię 27 do walki z Undertakerem? Podobno mają mieć wcześniejsze story. Fighter UFC za powrót miałby dostać 3 miliony $.
Ale co do Andrzejtejkera to jego wystep w mma nie dojdzie do skutku za żadne piniądze ;p Nie jest na tyle głupi, do tego jeszcze jego kolana wciąż nie dają mu spokoju. Wciąż ma jakieś urazy lub kontuzje.. nie ten wiek ; /
 
Ale za to słyszałem że jakaś inna gwiazda wwe ma zadebiutować w oktagonie ufc. czyżby Alberto del Rio?
 
Back
Top